FILMOWANIE WYDARZEŃ
REPORTAŻE FILMOWE
SZCZECIN POZNAŃ

Dlaczego warto reportaż filmowy?

Reportaże filmowe z wydarzeń publicznych i korporacyjnych, to obok filmów reklamowych i promocyjnych bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Może to być filmowa relacja np. z festynów, wydarzeń publicznych, imprez masowych, spotkań korporacyjnych, targów, wystaw, konferencji, zawodów sportowych, regat itp. Może być to również reportaż np. o codziennej pracy osób, instytucji, o realizowanych przez nich zadaniach. Dobrze wykonany film wzbudza duże zainteresowanie wśród odbiorców wpływając na promowanie wydarzenia, idei, osób, firm, instytucji, organizacji, miast, regionów.

Filmy eventowe w Amigo Film Foto

Profesjonalnie wykonany film eventowy to nie tylko suchy zapis wideo, ale przede wszystkim ludzie, emocje, przemyślane, interesujące ujęcia, panująca atmosfera – wszystko to połączone z odpowiednio dobraną muzyką i/lub ze starannie zarejestrowanym podczas wydarzenia dźwiękiem. Podczas pracy na życzenie przeprowadzamy wywiady, rozmawiamy z uczestnikami, organizatorami. Przed każdym zleceniem dokładnie analizujemy harmonogram wydarzenia, planujemy z wyprzedzeniem wiele ujęć, dobieramy odpowiedni sprzęt i technikę pracy niezbędne do uzyskania jak najlepszego efektu końcowego. Oczywiście przy tego rodzaju realizacjach nie wszystko da się wcześniej zaplanować, dlatego też na bieżąco śledzimy wydarzenie wyszukując nieustannie tego co w nim najważniejsze i najbardziej interesujące. Filmując imprezę na otwartej przestrzeni poza kamerami naziemnymi możemy wykorzystać kamery podwodne oraz umieszczone na dronie, co uczyni film jeszcze ciekawszym. Po wstępnym montażu każdorazowo konsultujemy z Klientem ostateczny kształt, treść i długość materiału, tak by film spełnił wszelkie oczekiwania i był jak najbardziej interesujący dla odbiorców. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy, pracy na nowoczesnym sprzęcie oraz kreatywności w tworzeniu ciekawych ujęć gwarantujemy wykonanie profesjonalnego reportażu filmowego.

Podczas wykonywania ujęcia na wodzie

Filmy eventowe zrealizowane przez Amigo Film Foto

Poniżej prezentujemy wybrane filmy eventowe, reportaże filmowe z wydarzeń zrealizowane dla naszych Klientów. Są to materiały poglądowe skompresowane przez algorytm YouTube i o zmniejszonej rozdzielczości. Zalecamy oglądanie przy wysokim transferze danych oraz w ustawieniu 1080p. Na życzenie podczas spotkania chętnie zaprezentujemy filmy bez kompresji i w oryginalnej najwyższej rozdzielczości Full HD lub 4K.

Filmy eventowe, filmowanie wydarzeń, reportaże filmowe w Szczecinie, Poznaniu, Gorzowie, zachodniopomorskim

Filmy eventowe, reportaże filmowe, to jedne z naszych ulubionych obszarów działalności. Uwielbiamy pracę z ludźmi, a wydarzenia to przecież osoby, emocje, mnóstwo krążącej energii. Filmowanie spotkań, uroczystości, eventów pozwala na uwiecznienie tego wszystkiego w formie zupełnie innej niż sama fotografia (którą oczywiście również wykonujemy). Filmujemy imprezy duże i małe, międzynarodowe i lokalne, znane i te mniej znane, publiczne i zamknięte dla osób postronnych - do każdego zlecenia na reportaż filmowy podchodzimy z należytą starannością i uwagą. Dokumentujemy również prywatne uroczystości, realizując filmy z wesel, chrztów, ślubów, studniówek, komuni, spotkań towarzyskich itp. Więcej o tego typu filmach w zakładce filmy ślubne. Pracowaliśmy w wielu miejscach w województwie zachodniopomorskim oraz wielkopolskim. Chętnie zrealizujemy materiał także w innych regionach, również poza granicami kraju.

Jeśli jesteś zainteresowany filmem z wydarzenia korporacyjnego, publicznego lub każdego innego w miastach takich jak Szczecin, Poznań, Gorzów Wlkp., Koszalin, Piła, Gniezno, Września, Wronki, Stargard, Słupca, Goleniów, Gryfino, Pyrzyce, Barlinek, Świnoujście, Kołobrzeg, Police oraz we wszystkich miejscowościach województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, to zapraszamy do kontaktu z Amigo Film Foto

Dlaczego profesjonalne filmowanie wydarzeń się opłaca?

Sprzęt, na którym pracujemy.

Filmowanie wydarzeń w Szczecinie i zachodniopomorskim

Wśród filmowanych przez nas imprez, wydarzeń w regionie Szczecina oraz Pomorza Zachodniego były między innymi międzynarodowe Dni Morza Sail Szczecin. Jest to impreza przyciągająca tłumy gości nie tylko z całej Polski, ale również z innych krajów. Pracowaliśmy także przy takich eventach jak liczne regaty żeglarskie odbywające się zarówno na Jeziorze Dąbie, jak i w innych miejscach województwa zachodniopomorskiego. Wykonując film z regat niemal zawsze jesteśmy z kamerami na lądzie, na wodzie oraz w powietrzu, co pozwala uchwycić dynamikę oraz wzbogadzić relację o ciekawe, przyciągające uwagę ujęcia z drona. Stale współpracujemy z bazą marynarki wojennej w Świnoujściu, dzięki czemu regularnie dokumentujemy ujęciami z ziemi i z lotu ptaka niemal wszystkie wizyty okrętów wojennych zawijających do portu w Szczecinie. Mieliśmy również przyjemność dokumentować paradę kilkunastu okrętów wojennych płynących przez Świnoujście podczas oficjalnych obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP. Filmujemy też coroczne festyny lotnicze w Mirosławcu, a także wiele innych wydarzeń o mniejszym rozmachu, jak wernisaże wystaw, inscenizacje historyczne, zloty pojazdów, lokalne festyny, spotkania firmowe itp. Poza wyżej wymienionymi miastami filmowaniem zajmujemy się w takich miejscowościach regionu jak Stargard, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Barlinek, Myślibórz, Goleniów, Gryfino, Pyrzyce. Oczywiście w razie potrzeby jesteśmy dostępni również w każdym innym miejscu regionu.

Filmy eventowe w Poznaniu i Wielkopolsce

W naszym portfolio jest między innymi oficjalny film ze 100-lecia powstania Aeroklubu Poznańskiego. Impreza odbywała się pod koniec maja 2019 na nowym lotnisku w Kąkolewie mniej więcej w połowie drogi między Nowym Tomyślem a Grodziskiem Wielkopolskim, dokąd po 100 latach swej działalności przeniósł się Aeroklub. Poznań to nie tylko miasto o długiej wieloletniej tradycji lotniczej, ale również prężnie rozwijający się, nowoczesny ośrodek szkolenia pilotów samolotowych, szybowcowych oraz skoczków spadochronowych. Wielkopolscy lotnicy współpracują również na codzień z naukowcami z Politechniki Poznańskiej wspierając w ten sposób rozwój lotnictwa w Polsce. To wszystko spowodowało, że uroczyste obchody jubileuszu zostały zorganizowane z odpowiednim rozmachem. W imprezie uczestniczyło wielu oficjeli, liczne formacje mundurowe, a pokaz dynamiczny w locie wykonał nie tylko macierzysty zespół akrobacyjny "Żelazny", ale również myśliwiec F-16 z bazy Poznań-Krzesiny. Zgodnie z życzeniem organizatora film z tego wydarzenia miał pokazać zarówno dynamikę imprezy, jak i najistotniejsze elementy części oficjalnej. Warto dodać, że w województwie wielkopolskim działamy na obszarze nie tylko Poznania, ale również w Gnieźnie, Nowym Tomyślu, Grodzisku Wlkp., Wrześni, Słupcy, czy we Wronkach. Filmując prywatne uroczystości pracowaliśmy także m.in. w pięknej scenerii parku w Rogalinie oraz w nadwarciańskim Lądzie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dane firmy: Amigo Services Łukasz Mozolewski - Rydla 66b, Szczecin,
NIP: 8522389308