Dlaczego profesjonalne filmowanie wydarzeń się opłaca?

Wśród naszych Klientów na reportaże filmowe z wydarzeń są instytucje rządowe, samorządowe, organizacje pozarządowe, a także sektor korporacyjny, prywatny. Filmowaliśmy już niezliczone ważne lub ciekawe wydarzenia, uroczystości, spotkania. Dobrze zrobiony, interesujący film to nie tylko popularyzacja imprezy wśród szerokiej grupy odbiorców, ale również budowanie marki i renomy firmy lub instytucji organizującej wydarzenie. To również dobra droga do poszukiwania poważnych partnerów, sponsorów, wystawców, przedsiębiorców prowadzących na imprezie punkty gastronomiczne, rozrywkowe, handlowe. To także ukłon, a czasem i wręcz obowiązek wobec sponsorów i partnerów, których loga oraz np. stoiska możemy w sposób nienachalny ale widoczny wkomponować w film.

Aby jako organizator być wiarygodnym partnerem warto wykonanie takiego filmu powierzyć profesjonalnej firmie. W Amigo Film Foto wśród naszego bogatego portfolio znajdują się reportaże filmowe, filmy z wydarzeń, filmy eventowe. Działamy w miastach takich jak Poznań, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Świnoujście, Międzyzdroje, Stargard, Kołobrzeg, Goleniów, Września, Gniezno, Słupca, Nowy Tomyśl, Międzychód, Szamotuły, Wronki i w innych miejscowościach województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Na życzenie pracę z chęcią wykonamy również w każdym innym miejscu.

Pracujemy na profesjonalnym nowoczesnym sprzęcie gwarantującym obraz i dźwięk najwyższej jakości, całość poddana zaawansowanej obróbce cyfrowej, celem stworzenia jak najlepszego filmu z wydarzenia. Imprezę może obsługiwać jeden lub więcej kamerzystów. Ponadto posiadamy nowoczesnego drona, dzięki czemu film możemy wzbogacić o zachwycające ujęcia z zupełnie innej perspektywy.

Powrót do reportaży filmowych