O NAS

Amigo Film Foto – profesjonalne filmy i zdjęcia w przyjaznej cenie :-)

Amigo Film Foto to:

 • profesjonalne filmy w rozdzielczości 4K lub Full HD

 • zdjęcia wykonywane pełnoklatkowymi aparatami

 • produkcja filmów reklamowych i szkoleniowych
 • filmowanie ślubów, chrzcin, studniówek i innych uroczystości
 • produkcja teledysków
 • filmowanie wydarzeń, reportaże filmowe
 • zdjęcia ślubne i z innych uroczystości
 • sesje zdjęciowe indywidualne i grupowe
 • fotoreportaże z wydarzeń
 • filmy i zdjęcia z drona
 • inspekcje miejsc trudnodostępnych z użyciem drona
Profesjonalne filmowanie i fotografowanie

Filmowanie i fotografia – obszar działania

Nasze usługi świadczymy na obszarze miast takich jak: Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Kołobrzeg, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje, Piła, Września, Gniezno, Międzychód, Pyrzyce, Słupca, Goleniów, Gryfino, Police oraz wszystkich miejscowości w województwach zachodniopomorskim, wielkopolskim i lubuskim. Na życzenie Klienta z chęcią zrealizujemy film lub wykonamy zdjęcia również w dowolnym innym miejscu w kraju i za granicą.

Filmowanie i fotografia – jak i czym pracujemy

Wszystkie filmy (reklamowe, promocyjne, reportaże filmowe, filmy z drona z lotu ptaka, filmy z wesela lub innych prywatnych uroczystości) oraz zdjęcia tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Wsłuchujemy się w głos naszych Klientów, uwzględniając ich indywidualne sugestie i oczekiwania. Nie boimy się wyzwań, niestandardowego podejścia do tematu i wyjścia poza utarte schematy. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie umożliwiającym tworzenie filmów w najwyższej rozdzielczości 4K oraz wykonywanie profesjonalnych zdjęć. Posiadamy zarówno aparaty pełnoklatkowe, kamery naziemne, podwodne, jak i drona. Zawsze jadąc do pracy zabieramy więcej sprzętu niż jest potrzebne, by bez względu na ewentualne możliwe przeszkody móc właściwie zrealizować zlecenie. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, przy prostszych projektach zwykle nie przekraczające kilku dni. W razie konieczności, np. wykonując reportaż filmowy lub fotoreportaż z wydarzenia publicznego, odbiór materiału jest często możliwy jeszcze tego samego lub następnego dnia.

Profesjonalne filmy i zdjęcia

Filmowanie i fotografia – usługa dla każdego

Realizujemy zlecenia zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla Klientów indywidualnych. Bez względu na to jaki film i/lub zdjęcia Cię interesują, zawsze profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podejdziemy do Twojego zlecenia. Wśród wielu zadowolonych Klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, są korporacje, firmy lokalne, agencje reklamowe, instytucje państwowe, instytucje samorządowe, organizacje pozarządowe oraz osoby prywatne.

Jeśli interesuje Cię:

 • film korporacyjny, reklamowy, promocyjny, film ze ślubu, chrzcin, komunii lub film z drona „z lotu ptaka” w rozdzielczości 4K lub Full HD
 • profesjonalne zdjęcia ślubne, sesja zdjęciowa lub fotoreportaż
już dziś skontaktuj się z Amigo Film Foto!

Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie filmowych i fotograficznych projektów w miastach takich jak Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Piła, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Września, Gniezno, Międzychód, Słupca, Barlinek, Pyrzyce, Goleniów, Gryfino, Police oraz w innych miejscowościach regionu i w każdym innym miejscu, w którym dzieje się coś wartego uwiecznienia.

Filmowanie i fotografia – odpowiedzialność społeczna

W ramach programu odpowiedzialności społecznej podejmujemy się również realizacji filmów i zdjęć charytatywnych oraz o ważnej tematyce społecznej. Filmy te są wykonywane bezpłatnie w ramach możliwości i czasu dostępnego w danym okresie. Nie boimy się trudnych tematów i chętnie pomagamy osobom potrzebującym. Jeśli jesteś zainteresowany filmem tego typu, zachęcamy do kontaktu. Współpracujemy m.in. ze szczecińską Fundacją Anioły Lubią Żywioły promującą żeglarstwo osób z niepełnosprawnościami.

Filmowanie w Szczecinie - dowiedz się więcej

Filmowanie w zachodniopomorskim - dowiedz się więcej

Filmowanie w Poznaniu - dowiedz się więcej