Filmowanie w Poznaniu

Poznań to drugie miasto obok Szczecina, gdzie filmowaliśmy i filmujemy najwięcej. Wśród realizowanych projektów są filmy promocyjne, szkoleniowe, reportaże z wesel i innych uroczystości, filmy z drona. Bardzo dobrze znamy Poznań oraz jego okolice więc wiemy, gdzie znaleźć plenery do każdej sceny.

Profesjonalny kamerzysta w Poznaniu

W celu spełnienia najwyższych oczekiwań naszych Klientów w Poznaniu, jak w każdym innym mieście, pracujemy na profesjonalnym, nowoczesnym sprzęcie do filmowania. Jego obsługą zajmują się kamerzyści z wieloletnim doświadczeniem. Na wyposażeniu mamy nie tylko zaawansowane technologicznie kamery i aparaty, ale również profesjonalne systemy stabilizacji obrazu, dodatkowe oświetlenie, liczne mikrofony, a także nowoczesnego drona, dzięki któremu wzbogacamy materiał o ciekawe ujęcia z powietrza „z lotu ptaka”. Obraz możemy rejestrować w formatach Full HD lub 4K. W zależności od potrzeb wykonujemy ujęcia statyczne i dynamiczne, również w technologii slow-motion i time-lapse. Nagrany materiał filmowy oraz dźwięk w procesie postprodukcji poddajemy obróbce cyfrowej, celem uzyskania jak najlepszego efektu końcowego. Nagrywamy i montujemy zgodnie z najnowszymi trendami. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji!

Filmowanie w Poznaniu – usługa dla każdego

Bez względu na to, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy też reprezentujesz firmę, organizację, czy jednostkę budżetową, chętnie zrealizujemy każde zlecenie na film w Poznaniu. Chcesz nagrać film, ale brak Ci na niego pomysłu? Nie ma problemu, chętnie pomożemy, doradzimy, pomożemy stworzyć scenariusz, a jeśli potrzeba, to scenariusz stworzymy od podstaw. Realizując filmy reklamowe, promocyjne, wizerunkowe, szkoleniowe, a także reportaże z wesel i innych wydarzeń zawsze uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. W Poznaniu zajmujemy się produkcją filmów zarówno budżetowych, jak i tych bardziej zaawansowanych, zawsze starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Każdorazowo dążymy do tego by znaleźć rozwiązanie najlepsze do realizacji w ramach posiadanych środków. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na wszelkie, również niestandardowe projekty.

Filmowanie z ziemi i z powietrza w Poznaniu

Kamerzysta w Poznaniu – odpowiedzialność społeczna

Poza projektami komercyjnymi realizujemy również filmy bezpłatne, wykonywane w ramach programu odpowiedzialności społecznej. Swoją pracą, wiedzą, sprzętem i doświadczeniem wspieramy m.in. Fundację Anioły Lubią Żywioły propagującą ideę żeglarstwa osób niepełnosprawnych. Wykonujemy również filmy dla osób indywidualnych, których los postawił w trudnej sytuacji, np. borykających się z ciężką chorobą. Celem takich filmów jest zwrócenie uwagi na daną osobę, celem zachęcenia potencjalnych darczyńców do wsparcia finansowego. W naszym portfolio znajduje się również wykonany bezpłatnie krótkometrażowy film podejmujący jeden z aktualnych problemów społecznych, wyświetlany później m.in. na Festiwalu Kina Kobiet „Demakijaż” w Lublinie. Wideofilmowanie czy też tworzenie profesjonalnych spotów promocyjnych i wizerunkowych dla fundacji i osób potrzebujących w Poznaniu z pewnością sprawi dużo satysfakcji z pracy wykonywanej w słusznej sprawie!

Wideofilmowanie w Poznaniu to przyjemność!

Poznań i okolice to jedno z naszych ulubionych miejsc do filmowania. Wśród wielu filmów zrealizowanych w stolicy Wielkopolski znajdują się i takie zrobione z samej pasji do filmowania i chęci pokazania innym piękna tego miasta. Wśród zrealizowanych przez nas projektów tego typu są m.in. krótkie filmy pokazujące piękno miasta w jesiennych barwach oraz w świątecznej bożonarodzeniowej szacie.

Filmowanie w Poznaniu – ulubione miejsca

Wideofilmowanie w Poznaniu i okolicach jest bardzo przyjemnym i ciekawym zajęciem. Profesjonalny kamerzysta bez trudu znajdzie tu mnóstwo pięknych plenerów. Całe kwartały odrestaurowanych kamienic, zadbane parki, skwery i inne tereny zielone, liczne zabytki oraz dzielnice nowoczesnej szklanej zabudowy, to tylko niektóre z miejsc czyniących to miasto wyjątkowym. Poznań to miasto w subtelny sposób łączące historię z nowoczesnością. To zarówno urocze, wąskie uliczki Starego Miasta, jak i nowoczesne, tętniące życiem kwartały w rejonie dworca kolejowego, czy Marcelina. Poznań to również piękne plenery do filmowania nad Jeziorem Malta, Rusałka, Strzeszyńskim oraz nad rzeką Warta z ciągami spacerowymi po obu jej brzegach. Bardzo ładnie jest też w Parku Sołackim, Parku Cytadela oraz na Ostrowie Tumskim.

Poznań - zdjęcie centrum miasta z drona

Produkcja filmów Poznań

Interesuje Cię wideofilmowanie w Poznaniu i okolicach, szukasz profesjonalnego kamerzysty na wesele, ślub, komunię, studniówkę, chrzciny? Chcesz być pewien otrzymania filmu z ważnego wydarzenia w najwyższej możliwej jakości oraz w rozsądnej cenie?

Zajmujesz się marketingiem, czy też pracujesz w dziale HR i jesteś zainteresowany spotem promocyjnym, filmem reklamowym, wizerunkowym, szkoleniowym, instruktażowym w Poznaniu lub w innej lokalizacji?

Organizujesz wydarzenie lub jesteś jego sponsorem, partnerem i chcesz wykonać profesjonalny reportaż filmowy w Poznaniu lub w innym mieście?

Świetnie trafiłeś – wideofilmowanie imprez, eventów, wydarzeń oraz produkcja filmów reklamowych to nasza pasja! Już dziś skontaktuj się z nami i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Wstępne, niezobowiązujące spotkanie możemy umówić w dowolnym dogodnym dla Ciebie miejscu w Poznaniu i w okolicach. Gwarantujemy pełną elastyczność w podejściu do Twoich oczekiwań oraz szybki termin realizacji!