ZDJĘCIA I FILMY Z LOTU PTAKA SZCZECIN POZNAŃ

Zdjęcia i filmy z drona w Amigo Film Foto

Ważną częścią naszej codziennej działalności jest wykonywanie zdjęć i filmów „z lotu ptaka” w najwyższej rozdzielczości 4K. Usługa ta jest wykonywana na najnowocześniejszym sprzęcie przez doświadczonego, licencjonowanego operatora drona. Ujęcia z drona „z lotu ptaka” mogą stanowić podstawę osobnych projektów lub też być uzupełnieniem filmów i zdjęć reklamowych, eventowych, szkoleniowych, instruktażowych, teledysków, filmów ślubnych itp. Dzięki ujęciom z drona otrzymany materiał jest jeszcze ciekawszy i bardziej dynamiczny, co dodatkowo przyciąga uwagę odbiorcy.

W jaki sposób filmujemy z drona?

W Amigo Film Foto pracujemy jedynie na nowoczesnym, bezpiecznym, w pełni profesjonalnym sprzęcie. Odpowiednie wyposażenie oraz doświadczenie operatora umożliwiają stworzenie interesujących ujęć o doskonałej jakości i rozdzielczości (również 4K), które uczynią film jeszcze ciekawszym. Wśród wielu firm oferujących usługi filmowania z drona wyróżniamy się dużym doświadczeniem w realizacji wielu innych rodzajów filmów, dzięki czemu nasze ujęcia są przemyślane, ciekawe, płynne, pozbawione niepotrzebnych szarpnięć i drgań oraz zsynchronizowane z odpowiednio dobraną muzyką. Umiejętne zaplanowanie poszczególnych scen w połączeniu z profesjonalnym montażem uczyni film z drona wyjątkowym. Filmowanie z drona możemy również rozszerzyć o ujęcia wykonane profesjonalnymi kamerami z ziemi i z wody, co dodatkowo uatrakcyjni otrzymany materiał. Wśród zamówień na zdjęcia lotnicze czy film „z lotu ptaka” są zarówno same ujęcia do samodzielnego montażu i obróbki, jak i kompleksowe profesjonalnie zmontowane produkcje, w których ujęcia z drona to tylko część filmu.

Zdjęcia z drona nieruchomości

Dzięki usłudze filmowania i fotografowania z drona można również zobaczyć miejsca trudnodostępne takie jak np. dachy czy te znajdujące się w miejscach bez możliwości dojazdu. Inspekcja dachów, wysokich budowli i innych obiektów z drona to oszczędność czasu i kosztów. Dużym powodzeniem cieszą się również zdjęcia nieruchomości z lotu ptaka znacznie uatrakcyjniające oferty sprzedaży, czy wynajmu domów, apartamentów, powierzchni biurowych, ziemi, działek.

Filmy z drona w 4K - możliwość rozszerzenia materiału o ujęcia z ziemi

Zdjęcia lotnicze wykonane w najwyższej rozdzielczości oraz również, na życzenie, dostarczone w bezstratnym formacie RAW zaspokoją w pełni wszelkie potrzeby. Filmy z drona o wysokiej jakości obrazu i wykonane w rozdzielczości 4K nadają się do wyświetlania nawet na bardzo dużych ekranach. Decydując się na zlecenie realizacji materiału „z lotu ptaka” w Amigo Film Foto otrzymujesz możliwość rozszerzenia zamówienia również o profesjonalnie wykonane, najwyższej jakości materiały wykonane z ziemi, czy z wody. Dzięki temu Twój film będzie jeszcze lepszy!

Filmowanie dronem, zdjęcia z drona - Szczecin, Poznań, Gorzów Wlkp., Koszalin, zachodniopomorskie

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem niezwykłego filmu z lotu ptaka (lub filmu, w którym ujęcia z drona będą jedynie dodatkiem) w miastach takich jak Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Piła, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Września, Słupca, Gniezno, Międzychód, Barlinek, Pyrzyce, Goleniów, Gryfino oraz w okolicznych miejscowościach (lub na życzenie w każdym miejscu kraju) to wybór Amigo Film Foto będzie najlepszą decyzją! Zapraszamy do kontaktu.

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia i filmy z drona. Są to materiały poglądowe skompresowane i o zmniejszonej rozdzielczości. Na życzenie podczas spotkania chętnie zaprezentujemy fotografie i filmy bez kompresji i w oryginalnej najwyższej rozdzielczości 4K.

Filmowanie dronem w Szczecinie

Pomorze Zachodnie to region, w którym wykonaliśmy już setki przelotów w kilkudziesięciu lokalizacjach. Z lotu ptaka filmowaliśmy m.in. wiele miejsc w Szczecinie. Miasto to jest położone w rozlewisku rzeki Odry, otoczone aż trzema puszczami, pasmami wzgórz oraz graniczące z jednym z największych jezior w Polsce. Liczna zabytkowa architektura łączy się z nowoczesną zabudową, a parki i tereny zielone stanowią znaczną część miasta. Wszystko to sprawia, że Szczecin wyjątkowo dobrze prezentuje się na zdjęciach i filmach z powietrza. Wśród filmowanych przez nas imprez, wydarzeń, ludzi były Dni Morza Sail Szczecin, pikniki i festyny, wydarzenia artystyczne, zawody sportowe, w tym również regaty na Jeziorze Dąbie. Na filmach z drona uwieczniliśmy również liczne wizyty w szczecińskim porcie okrętów wojennych, promów i wielkich żaglowców, przejazdy zabytkowych lub okolicznościowych pociągów. We współpracy z marynarką wojenną filmowaliśmy z powietrza także manewry wojskowe, w tym rozładunek sprzętu wojsk norweskich w porcie Szczecin. Na naszych filmach z drona znajduje się również wiele zabytkowcyh budynków takich jak Katedra, tzw. dźwigozaury, Zamek Książąt Pomorskich, jak i nowoczesna zabudowa, w tym m.in. Centrum Biurowe PAZIM oraz Filharmonia Szczecińska. Wykonywaliśmy loty również nad miejskimi terenami zielonymi oraz nad Jeziorem Dąbie i Puszczą Bukową.

Filmy z drona zachodniopomorskie

Wiele z naszych zleceń wykonywaliśmy również z dala od Szczecina. Wśród najciekawszych projektów na terenie województwa zachodniopomorskiego przy których do filmowania użyliśmy drona jest film reklamowy dla fabryki Bridgestone w Stargardzie, Regaty Unity Line w Dziwnowie, Festyn Lotniczy w Mirosławcu, Zlot Pojazdów niedaleko Białogardu organizowany przez muzeum w Kołobrzegu, czy też film promocyjny Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej kursującej między Gryficami a Rewalem i Pogorzelicą. Bardzo interesującym i pełnym wyzwań projektem było filmowanie z drona parady kilkunastu okrętów wojennych z okazji 100-lecia Marynarki Wojennej jaka odbyła się w Świnoujściu. Wykonywaliśmy również zdjęcia i filmy lotnicze do projektów reklamowych.

Filmy i zdjęcia z drona w Poznaniu

Filmowanie dronem stolicy wielkopolski zawsze jest pewnym wyzwaniem z uwagi na bliskie sąsiedztwo Portu Lotniczego Poznań-Ławica, bazy wojskowej Poznań-Krzesiny oraz lotniska sportowego w Kobylnicy. Wylot niemal w każdej strefie na terenie miasta musi być wcześniej drogą oficjalną zgłaszany służbom kontroli lotów i jest zależny od bierzącej dostępności przestrzeni powietrznej. Tym niemniej warto to robić ponieważ Poznań z lotu ptaka wygląda pięknie! Zwarta zabytkowa zabudowa, poprzecinana pięknymi parkami oraz strefami nowoczesnych biurowców i apartamentowców jest czymś co wyróżnia to miasto. W naszym portfolio mamy filmy i zdjęcia z drona Starego Miasta, okolic Katedry, Parku Cytadela, Parku Sołackiego, Zamku oraz stref nowoczesnej zabudowy przy ulicy Królowej Jadwigi, Dąbrowskiego, Bułgarskiej, przy dworcu kolejowym, Rondzie Kaponiera itp. Lataliśmy nad Poznaniem o wschodzie i zachodzie słońca, w dzień i w nocy, jesienią, zimą, wiosną i latem. Jeśli interesuje Cię profesjonalne filmowanie dronem w Poznaniu, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka w Wielkopolsce

W naszym portfolio znajdują się również zdjęcia i filmy lotnicze innych miejsc w Wielkopolsce. Drona użyliśmy do filmu m.in. o zabytkowym parowozie z Wolsztyna kursującym na linii kolejowej między Wolsztynem a Zbąszynkiem. Efektowne ujęcia poruszającego się pociągu z perspektywy nisko lecącego drona powinny naszym zdaniem znaleźć się w każdym kolejowym filmie reklamowym. Film i zdjęcia z drona wykonywaliśmy również w ramach pracy nad reportażem filmowym ze 100-lecia Aeroklubu Poznańskiego na lotnisku w rejonie Nowego Tomyśla i Grodziska Wielkopolskiego.