FILMY PROMOCYJNE, REKLAMOWE SZCZECIN POZNAŃ

Dlaczego warto wykonać film reklamowy?

Filmy promocyjne i reklamowe to obecnie jedne z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, wykorzystywane są zarówno przez firmy, jak i podmioty publiczne. Ich celem jest zareklamowanie produktu, usługi, idei, możliwości podjęcia pracy w firmie, promowanie przedsiębiorstwa, organizacji, miasta, regionu. Obecnie coraz częściej filmy promocyjne zlecane są również przez działy zajmujące się rekrutacją, celem dotarcia do potencjalnych pracowników i przekonania ich do podjęcia pracy w danej firmie. Naszymi filmami promocyjnymi można docierać do grup odbiorców w mediach społecznościowych, na targach, konferencjach, spotkaniach korporacyjnych. Wyświetlane mogą też być na ekranach w galeriach handlowych czy w środkach komunikacji (tramwaj, pociąg itp.). Można je też z powodzeniem umieszczać na stronie internetowej, na portalach branżowych lub w Youtube, czy innych podobnych witrynach. Długość filmu reklamowego jest zależna od tego, co lub kogo ma promować, do jakiego odbiorcy ma dotrzeć i co ma mu przekazać oraz na jakie medium ma trafić. Zazwyczaj Klienci zamawiają krótki film reklamowy, nie przekraczający minuty, dwóch, choć czasem zdarzają się również projekty dłuższe.

Praca przy film promocyjnym w Szczecinie

Filmy reklamowe w Amigo Film Foto

Produkcja filmu reklamowego, promocyjnego jest procesem złożonym, wymagającym otwarcia na potrzeby Klienta, dużego doświadczenia reżysera, operatora oraz dysponowania zaawansowanymi technologicznie urządzeniami do rejestracji obrazu, dźwięku oraz do postprodukcji. W Amigo Film Foto pracujemy na profesjonalnym nowoczesnym sprzęcie umożliwiającym nagrywanie statycznych lub dynamicznych, wysokiej jakości ujęć na ziemi, z powietrza, na wodzie, czy też pod wodą, w jakości Full HD lub 4K, w różnych proporcjach oraz zarówno w poziomie, jak i w pionie.

W zakresie postprodukcji oferujemy ciekawy, przyciągający uwagę montaż, animacje, efekty cyfrowe, zgodność materiałów z identyfikacją wizualną Klienta, zaawansowaną korekcję barwną, profesjonalne i pasujące do filmu udźwiękowienie, dostosowanie do emisji na różnych platformach. Chętnie pomożemy również w tworzeniu scenariusza filmu reklamowego (lub całej serii spotów) oraz w przygotowywaniu odpowiedniej narracji głosowej lub wizualnej. Służymy tu wieloletnim doświadczeniem w zakresie marketingu, komunikacji oraz obszerną wiedzą na temat zachodzących procesów społecznych.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Zarówno treść, jak i forma filmu każdorazowo konsultowane są z Klientem przed rozpoczęciem pracy oraz również w trakcie procesu montażu. Tworząc film reklamowy lub promocyjny uwzględniamy cechy i zalety produktu, usługi, firmy, organizacji oraz oczekiwania odbiorców, do których powinna dotrzeć reklama. Jesteśmy kreatywni w tworzeniu ujęć oraz otwarci na nowe wyzwania.

Wykonujemy filmy dla przedsiębiorstw dużych i tym mniejszych, lokalnych i tych o szerokim zasięgu. Mamy kreatywne propozycje zarówno dla firm dysponującym niedużym budżetem na reklamę, jak i dla tych mających do dyspozycji dużo większe środki. Zawsze w wycenianiu usługi staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta proponując rożne koncepcje filmu, które można zrealizować przy różnej wysokości nakładów finansowych. Chętnie współpracujemy również z podmiotami publicznymi, organizacjami, jednostkami samorządu terytorialnego rozumiejąc w pełni procesy formalne oraz specyfikę wydatkowania pieniędzy w tym sektorze.

Filmy reklamowe Szczecin

Filmy reklamowe, promocyjne zrealizowane przez Amigo Film Foto

Poniżej prezentujemy wybrane filmy reklamowe i promocyjne zrealizowane dla naszych Klientów. Są to materiały poglądowe skompresowane przez algorytm YouTube i o zmniejszonej rozdzielczości. Zalecamy oglądanie przy wysokim transferze danych oraz w ustawieniu 1080p. Na życzenie podczas spotkania chętnie zaprezentujemy filmy bez kompresji i w oryginalnej najwyższej rozdzielczości Full HD lub 4K.

Filmy promocyjne dla działów HR

Obecnie coraz częściej filmy promocyjne zlecane są również przez działy zajmujące się rekrutacją, celem dotarcia do potencjalnych pracowników i przekonania ich do podjęcia pracy w danej firmie. Chcąc pozyskać wykwalifikowanych pracowników przy niskim poziomie bezrobocia warto korzystać z przyciągających uwagę kreatywnych filmów, które mogą szybko i skutecznie dotrzeć do grupy docelowej. Mamy doświadczenie w tworzeniu tego rodzaju materiałów, między innymi dla Krajowej Administracji Skarbowej oraz producenta opon Bridgestone.

Filmy promocyjne i reklamowe – Szczecin, Poznań, Koszalin, Gorzów Wlkp., zachodniopomorskie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, ale nasz obszar działania jest znacznie szerszy. Filmy promocyjne (reklamowe) wykonujemy również w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie, Zielonej Górze i w pozostałych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego, a także w Berlinie i w innych miejscowościach w północnej i wschodniej części Niemiec. Przy większych projektach bez problemu dotrzemy w dowolne miejsce w kraju i za granicą. Pracujemy również na materiałach własnych dostarczonych przez Klienta. W takiej sytuacji, gdy naszą pracą jest przede wszystkim kreatywny montaż, korekcja barwna oraz udźwiękowienie, kwestie geograficzne nie mają znaczenia – wszystko możemy wykonać zdalnie.

Film reklamowy – jaka cena?

Koszty związane z realizacją filmu reklamowego (promocyjnego) zależne są od bardzo wielu zmiennych, takich jak: długość filmu, czas, miejsce realizacji i poziom skomplikowania ujęć, parametry techniczne rejestrowanego obrazu i dźwięku (zależnie, gdzie chcemy publikować), ilość i stopień złożoności animacji oraz napisów, długość nagrania lektorskiego, rodzaj ścieżki dźwiękowej i koszt licencji na jej wykorzystanie, ilość i rodzaj ewentualnych efektów specjalnych wizualnych oraz dźwiękowych, ewentualny udział aktorów/statystów itp. W skrócie: zupełnie inaczej wykonuje się i wycenia ciekawy, kreatywny, ale krótki i nieskomplikowany w realizacji film z przeznaczeniem na media społecznościowe oraz taki, który chcemy wyświetlać w kinie na bardzo dużych ekranach i z zupełnie innym systemem dźwięku. To są często zupełnie inne techniki realizacji, które znacząco różnią się ceną. Przy krótkich, prostych projektach ceny zaczynają się nawet już od kilkuset zł, a przy wymagających realizacjach rosną wielokrotnie.

Z tego powodu nie ma możliwości podania ceny filmu promocyjnego bez przeprowadzenia rozmowy lub otrzymania wiadomości ze stosownymi informacjami na ten temat. Zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy wstępnej, podczas której nakreślimy co i w jakiej cenie możemy wykonać. W przypadku kontaktu poprzez mail lub formularz na stronie prosimy o podanie również numeru telefonu. Przyspieszy to zdecydowanie proces indywidualnej wyceny.

Kontakt