FILMY PROMOCYJNE / REKLAMOWE

Filmy promocyjne i reklamowe to obecnie jedne z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Wykorzystywane są zarówno przez firmy prywatne, jak i przez podmioty publiczne. Ich celem jest zareklamowanie produktu, usługi, idei, promowanie przedsiębiorstwa, organizacji, miasta, regionu. Obecnie coraz częściej filmy promocyjne zlecane są również przez działy zajmujące się rekrutacją, celem dotarcia do potencjalnych pracowników i przekonania ich do podjęcia pracy w danej firmie. Nasze filmy reklamowe nadają się do emisji w mediach społecznościowych, na targach, konferencjach, spotkaniach korporacyjnych, wyświetlania na ekranach w galeriach handlowych czy w środkach komunikacji (tramwaj, pociąg itp.) Można je też z powodzeniem umieszczać na stronie internetowej, na portalach branżowych lub w Youtube, czy innych podobnych witrynach. Długość filmu promocyjnego jest zależna od tego, co lub kogo ma promować, do jakiego odbiorcy ma dotrzeć i co ma mu przekazać. Zazwyczaj Klienci zamawiają krótki film reklamowy, nie przekraczający minuty, dwóch, choć nierzadko zdarzają się również projekty dłuższe.

Produkcja filmu reklamowego, promocyjnego jest procesem złożonym, wymagającym otwarcia na potrzeby Klienta, dużego doświadczenia reżysera, operatora oraz dysponowania zaawansowanymi technologicznie urządzeniami do rejestracji obrazu, dźwięku oraz do postprodukcji. W Amigo Film Foto pracujemy na profesjonalnym nowoczesnym sprzęcie umożliwiającym nagrywanie dynamicznych, wysokiej jakości ujęć na ziemi, z powietrza, czy też pod wodą w jakości Full HD lub 4K. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Zarówno treść, jak i forma filmu każdorazowo konsultowane są z Klientem przed rozpoczęciem pracy oraz również w trakcie procesu montażu. Tworząc film reklamowy lub promocyjny uwzględniamy cechy i zalety produktu, usługi, firmy, organizacji oraz oczekiwania odbiorców, do których powinna dotrzeć reklama. Jesteśmy kreatywni w tworzeniu ujęć oraz otwarci na nowe wyzwania.

Współpracujemy również z podmiotami publicznymi, organizacjami, jednostkami samorządu terytorialnego tworząc filmy promocyjne miast, regionów, atrakcji turystycznych itp. Jeśli interesuje Cię wykonanie filmu promocyjnego lub reklamowego, to zapraszamy do kontaktu.

Poniżej prezentujemy wybrane filmy reklamowe i promocyjne. Są to materiały poglądowe skompresowane i o zmniejszonej rozdzielczości. Na życzenie podczas spotkania chętnie zaprezentujemy filmy bez kompresji i w oryginalnej najwyższej rozdzielczości Full HD lub 4K.

Film reklamowy - zachodniopomorskie

Kolejka wąskotorowa

Film reklamowy wypożyczalni samochodów Amigo Rent a Car

Wypożyczalnia samochodów Amigo rent a car

Film promujący świąteczny Szczecin

Świątecznie przyozdobiony Szczecin