Filmowanie w zachodniopomorskim

Nasze usługi profesjonalnego filmowania świadczymy w całym województwie zachodniopomorskim. Poza Szczecinem, gdzie zrealizowaliśmy najwięcej projektów, filmy wykonujemy również w takich miastach jak Stargard, Świnoujście, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Gryfice, Białogard, Międzyzdroje, Pyrzyce, Barlinek, Myślibórz, Drawsko Pomorskie, Mirosławiec, Rewal i we wszystkich innych miejscowościach regionu. Jesteśmy mobilni i gotowi do podjęcia wyzwań również w dowolnym miejscu w kraju i za granicą.

W naszej ofercie znajdują się filmy zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i korporacyjnych. Wykonujemy zatem spoty reklamowe, filmy promocyjne, wizerunkowe, reportaże filmowe, filmy ślubne, weselne, filmujemy też studniówki, komunie, chrzty itp. Świadczymy również usługi filmowania i fotografowania dronem w wysokiej rozdzielczości. Wszystkie filmy możemy dostarczyć w formatach Full HD lub 4K. Gwarantujemy najwyższą jakość i krótkie terminy realizacji!

Filmowanie dronem Niechorze Rewal

Profesjonalny kamerzysta w zachodniopomorskim

Zleconą nam pracę wykonujemy nowoczesnym, w pełni profesjonalnym sprzętem obsługiwanym przez kamerzystów z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy kamery, aparaty, mikrofony, zestawy oświetleniowe, systemy stabilizacji oraz drona, dzięki któremu materiał możemy wzbogacić o ciekawe ujęcia „z lotu ptaka”. Nagrywamy w dowolnej technice, również w technologii slow-motion. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klienta, wsłuchujemy się uważnie w jego oczekiwania, w razie potrzeby służymy też naszą radą i doświadczeniem. Całość materiału poddawana jest zaawansowanej obróbce cyfrowej i montowana zgodnie z najnowszymi trendami.

Filmowanie w zachodniopomorskim – usługa dla każdego

Realizując filmy reklamowe, promocyjne, wizerunkowe, szkoleniowe pomagamy także w tworzeniu scenariuszy, a jeśli potrzeba, to scenariusz tworzymy od podstaw. W zachodniopomorskim zajmujemy się produkcją filmów zarówno budżetowych, jak i tych bardziej zaawansowanych, zawsze starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Każdorazowo dążymy do tego by znaleźć rozwiązanie najlepsze do realizacji w ramach posiadanych środków. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na wszelkie, również niestandardowe projekty.

Filmowanie w Stargardzie

Stargard to miasto zamieszkałe przez prawie 70 tys. mieszkańców, ważny węzeł komunikacyjny, ośrodek usługowy, przemysłowy i... miejsce pełne licznych pięknych plenerów do filmowania! Wśród nich warto wspomnieć o zespole parków (Piastowski, Zamkowy, Jagielloński, Bolesława Chrobrego) okalających historyczną część miasta i częściowo położonych nad rzeką Iną. Liczne alejki parkowe na sporym odcinku ciągną się wzdłuż dobrze zachowanych historycznych murów miejskich z wieloma basztami i bramami. Przy Rynku Staromiejskim wznosi się jeden z największych kościołów gotyckich w Polsce, ciekawie prezentuje się również wysoka zabytkowa wieża ciśnień. W pobliżu miasta kamerzysta znajdzie natomiast piękne malownicze plenery nad Jeziorem Miedwie oraz w dolinie rzeki Iny. Ładne tereny do filmowania znajdziemy również w pobliskiej Puszczy Goleniowskiej i na pagórkowatym pojezierzu zlokalizowanym na wschód od miasta.

Wśród zrealizowanych przez nas w Stargardzie projektów można wymienić między innymi filmy promocyjne, reportaże filmowe i zdjęcia lotnicze wykonywane dla firm znajdujących się w stargardzkich strefach przemysłowych, dla inwestorów indywidualnych, jak również filmy z wydarzeń publicznych oraz z prywatnych uroczystości, takich jak śluby, wesela, chrzty itp. Wiele filmów wykonaliśmy m.in. dla jednej z największych fabryk w regionie, firmy Bridgestone Stargard, wśród nich film promocyjny, film i zdjęcia z drona czy film eventowy.

Wideofilmowanie Mirosławiec

Mirosławiec to niewielka miejscowość położona wśród lasów i wzgórz mniej więcej w połowie drogi między Wałczem a Drawskiem Pomorskim. W Mirosławcu byliśmy już parokrotnie, dzięki współpracy ze znajdującą się tam 12. Bazą Bezzałogowych Statków Powietrznych. Jednostka ta co roku późnym latem organizuje piknik lotniczy, na który przybywają nie tylko mieszkańcy Mirosławca i okolic, ale również sympatycy lotnictwa z innych regionów kraju. Filmowanie festynów lotniczych w Mirosławcu sprawia nam mnóstwo przyjemności i satysfakcji ponieważ lubimy filmować ludzi, ich emocje, a do tego lubimy też samoloty. Swoją pracę wykonujemy przy użyciu nowoczesnych profesjonalnych kamer naziemnych oraz tych umieszczonych na dronie, dzięki czemu można uzyskać zachwycające ujęcia z innej perspektywy, z tzw. lotu ptaka.

Z przyjemnością w Mirosławcu podejmiemy się również innych projektów, takich jak filmowanie ślubów, wesel i innych prywatnych uroczystości, czy też wideofilmowanie wydarzeń publicznych i firmowych. Chętnie wykonamy również film reklamowy, promocyjny, szkoleniowy.

Filmowanie Gryfice

Gryfice to miejscowość zamieszkała przez około 16 tys. mieszkańców, położona nad rzeką Regą, parędziesiąt km od Morza Bałtyckiego. W Gryficach znajdziemy wiele ładnych plenerów do filmowania. Wśród nich znajdują się zadbane i urokliwe tereny zielone nad rzeką Regą oraz sporo zabytkowych budowli (baszty, kamieniczki) zlokalizowanych w centrum miasta, które w dużej mierze zachowało swój dawny średniowieczny układ urbanistyczny. Prawdziwa gratka dla miłośników kolei czeka w filii Muzeum Narodowego w Szczecinie, gdzie znajduje się sporej wielkości wystawa historycznych składów i urządzeń kolei wąskotorowej.

W Gryficach byliśmy kilkukrotnie przy okazji realizowanych przez nas projektów filmowych. Nagraliśmy wiele ujęć dla Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, byliśmy też z kamerą na jednej z inscenizacji historycznej odbywającej się w centrum Gryfic i wykonanej przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej Nałęcz. W inscenizacji tej wystąpili również mieszkańcy miasta i okolic.

W Gryficach chętnie podejmiemy się realizacji każdego rodzaju filmu, zarówno dla firm, stowarzyszeń, szkół, jak i dla Klientów indywidualnych. Jeśli interesuje Cię usługa profesjonalnego wideofilmowania w tym mieście lub w okolicach, zapraszamy do kontaktu.

Filmowanie Świnoujście i Międzyzdroje

Świnoujście położone nad Morzem Bałtyckim i nad Świną, tuż przy granicy polsko-niemieckiej. Jest to bardzo malowniczo położone miasto, pełne parków, urokliwych alejek, na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam i Karsibór) i kilkudziesięciu małych wysepkach. Wokół dominują tereny leśne, a kilka kilometrów na południe zaczyna się Zalew Szczeciński. Około 10 km na wschód od Świnoujścia znajdują się Międzyzdroje – nieduże turystyczne miasteczko położone między brzegiem Morza Bałtyckiego, a licznymi, dominującymi nad okolicą wzgórzami Wyspy Wolin, z których znaczna część znajduje się w granicach Wolińskiego Parku Narodowego. Wspomniane walory naturalne sprawiają, że filmowanie w Świnoujściu i Międzyzdrojach jest przyjemnym zajęciem dla każdego kamerzysty. Bogactwo ładnych plenerów, mnóstwo zieleni, czy też przepiękne wschody i zachody słońca mogą dodać uroku wielu projektom filmowym.

W naszej ofercie w Świnoujściu i Międzyzdrojach znajdują się filmy zarówno dla osób indywidualnych (filmy ślubne, weselne, ze chrzcin, spotkań towarzyskich), jak i dla firm, organizacji, stowarzyszeń, jednostek państwowych i samorządowych (filmy promocyjne, szkoleniowe, wizerunkowe, spoty reklamowe, filmowanie wydarzeń, filmy eventowe). Pracujemy na profesjonalnym, nowoczesnym sprzęcie. W naszej pracy wykorzystujemy również drona, dzięki czemu film możemy wzbogacić o ciekawe ujęcia z lotu ptaka. Oczywiście, jeśli jest taka potrzeba, możemy również wykonać samo filmowanie dronem.

Na stałe współpracujemy z bazującą w Świnoujściu 8 Flotyllą Obrony Wybrzeża filmując i fotografując należące do niej okręty wojenne, jak również okręty należące do innych krajów. W swoim portfolio mamy zdjęcia i filmy kilkudziesięciu jednostek wojennych.

Filmowanie wydarzenia Świnoujście

Filmowanie Barlinek

Barlinek to miejscowość na Pojezierzu Myśliborskim malowniczo położona nad pięknym i dużym jeziorem, w dolinie rzeki Płoni oraz z trzech stron otoczona puszczą, należącą do Barlinecko-Gorzowskiego Park Krajobrazowego. Pagórkowaty, porośnięty lasami, bardzo urozmaicony teren to świetne miejsce nie tylko do nordic walkingu, biegania, czy spokojnych spacerów, ale również do aktywnego wypoczynku na wodzie czy uprawiania turystyki rowerowej. Jest to również fantastyczne miejsce do filmowania, pełne malowniczych plenerów i niesamowitej atmosfery. Barlinek świetnie prezentuje się na filmach wykonywanych z wody, z ziemi, jak i z powietrza (wykonanych z drona). Liczne historyczne kamieniczki, zadbany rynek, okazały kościół, dobrze zachowane fragmenty murów miejskich, piękna długa promenada, skwery i parki, liczne hotele i pensjonaty, wypożyczalnie sprzętu wodnego tworzą wyjątkową atmosferę, którą doceni każdy kamerzysta szukający plenerów do filmowania.

W naszej ofercie filmowania w Barlinku znajdziesz wykonywanie filmów ze ślubów, wesel, studniówek, chrzcin, komunii, z wydarzeń publicznych, uroczystości, eventów firmowych. Z przyjemnością wykonujemy również filmy reklamowe, promocyjne, szkoleniowe oraz usługę filmowania dronem.

Produkcja filmów w zachodniopomorskim

Interesuje Cię film ze ślubu, wesela, chrztu, studniówki czy innej uroczystości, a może reprezentujesz firmę i potrzebujesz spotu reklamowego, filmu promocyjnego, szkoleniowego, eventowego? Szukasz firmy, która wykona ujęcia nie tylko z ziemi ale także z powietrza, a może zależy Ci tylko na filmowaniu dronem? Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz szybkiego kontaktu. Działamy na całym obszarze województwa zachodniopomorskiego. Bez względu na to, czy filmu potrzebujesz w Szczecinie, Stargardzie, Kołobrzegu, Koszalinie, Świnoujściu, Międzyzdrojach, Gryficach, Myśliborzu, Barlinku, Pyrzycach, Drawsku Pomorskim, Mirosławcu, czy w każdej innej miejscowości, z chęcią porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić.

Więcej informacji na pozostałych zakładkach naszej strony.

Powrót do podstrony „O nas”