FILMY SZKOLENIOWE, INSTRUKTAŻOWE SZCZECIN POZNAŃ

Dlaczego warto wykonać film szkoleniowy?

Nowoczesne, w przemyślany sposób zaprezentowane treści szkoleniowe i instruktażowe w znaczący sposób przyspieszają nabywanie wiedzy oraz ułatwiają zrozumienie nawet skomplikowanych zagadnień. Dobrze wykonany film szkoleniowy łączy wideo, grafikę, animację i dźwięk w jeden multimedialny produkt, który skutecznie przyciąga uwagę odbiorcy. Filmowe materiały instruktażowe można również w sposób szybki i łatwy pokazać odbiorcom, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Wszystko to zdecydowanie usprawnia proces szkoleniowy, a co za tym idzie obniża jego koszty.

Filmy szkoleniowe i instruktażowe w Amigo Film Foto

Wśród realizowanych przez nas filmów znajdują się materiały instruktażowe i szkoleniowe wykonywane dla różnych podmiotów. Prace nad takim filmem rozpoczynamy od rozmowy z Klientem mającej na celu zapoznanie się z jego oczekiwaniami, ustalenie grupy docelowej filmu oraz mediów, w których nastąpi publikacja. Ponadto zapoznajemy się z technicznymi podstawami procesu, który będziemy ilustrować. Następnie przedstawiamy Klientowi nasze propozycje odnośnie formy i stylu filmu oraz różne możliwości uatrakcyjnienia przekazu zależnie od założonego budżetu. Materiały instruktażowe możemy wzbogacić o animacje, loga, wykresy, tabele, ciekawe dynamiczne przebitki oraz inne efekty wizualne i dźwiękowe. Oczywiście chętnie nagramy też narrację głosową oraz dodamy odpowiednie napisy. Film możemy wykonać w rozdzielczości Full HD idealnie nadającej się publikacji w internecie oraz w zawierającej więcej szczegółów rozdzielczości 4K. Wideo szkoleniowe możemy dostarczyć w różnych proporcjach oraz zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dzięki temu nasi Klienci mogą publikować materiały na wielu platformach: w mediach społecznościowych, na YouTube, na stronach internetowych, na szkoleniach stacjonarnych i tych prowadzonych online.

Przykładowe filmy instruktażowe

Poniżej przedstawiamy przykładowe filmy instruktażowe zrealizowane dla naszych Klientów. Zalecamy oglądanie przy wysokim transferze danych oraz w ustawieniu 1080p. Są to materiały skompresowane przez algorytm YouTube. Na życzenie podczas spotkania chętnie zaprezentujemy filmy bez kompresji i w oryginalnej najwyższej rozdzielczości Full HD lub 4K.

Więcej naszych filmów w zakładce portfolio.

Filmy instruktażowe, szkoleniowe – Szczecin, Poznań, Koszalin, Gorzów Wlkp., zachodniopomorskie

Na co dzień pracujemy w Szczecinie, ale nasz obszar działania jest znacznie szerszy. Chętnie wykonamy nagrania do filmów szkoleniowych i instruktażowych również w Poznaniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie i w pozostałych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego, a także w Berlinie i w innych miejscowościach w północnej i wschodniej części Niemiec. W przypadku chęci realizacji nagrań w innych częściach kraju i Europy prosimy o kontakt celem potwierdzenia możliwości współpracy. Pracujemy również na materiałach własnych dostarczonych przez Klienta. W takiej sytuacji, gdy naszą pracą jest przede wszystkim kreatywny montaż, korekcja barwna oraz udźwiękowienie, kwestie geograficzne nie mają znaczenia – wszystko możemy wykonać zdalnie.

Film szkoleniowy – jaka cena?

Koszty związane z realizacją filmu instruktażowego lub szkoleniowego zależne są od wielu zmiennych, takich jak: długość filmu, czas, miejsce realizacji i poziom skomplikowania ujęć, liczba i stopień złożoności animacji oraz napisów, długość nagrania lektorskiego, rodzaj ścieżki dźwiękowej, liczba i rodzaj ewentualnych efektów wizualnych oraz dźwiękowych, ewentualny udział aktorów/statystów itp. Z tego powodu nie ma możliwości podania tej ceny bez przeprowadzenia rozmowy lub otrzymania wiadomości ze stosownymi informacjami na ten temat. Zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy wstępnej, podczas której nakreślimy co i w jakiej cenie możemy wykonać. W przypadku kontaktu poprzez mail lub formularz na stronie prosimy o podanie również numeru telefonu. Przyspieszy to zdecydowanie proces indywidualnej wyceny

Kontakt