FILMY ŚLUBNE
KAMERZYSTA NA WESELE
SZCZECIN POZNAŃ KOSZALIN GORZÓW

Kadry z naszych filmów ślubnych Kadry z naszych filmów z wesela

Dlaczego warto nam powierzyć wykonanie filmu ślubnego?

 • Doświadczeni i w pełni zaangażowani operatorzy z pasją.
  Zawsze z niecierpliwością czekamy na to, aż będziemy mogli rozpocząć naszą pracę. Kochamy to, co robimy i tworzymy piękne, pełne emocji, wyjątkowe ujęcia!

 • Nowoczesny, najwyższej klasy sprzęt do filmowania.
  Nasze w pełni profesjonalne kamery gwarantują najwyższą jakość obrazu w rozdzielczości Full HD lub 4K. Ponadto posiadamy nowoczesne systemy gwarantujące stabilny obraz nawet podczas wykonywania bardzo dynamicznych ujęć.

 • Nieszablonowy montaż filmów.
  Podczas postprodukcji korzystamy z różnych kreatywnych metod montażu, tak by każdy film ślubny był tak wyjątkowy, jak wyjątkowa jest historia dwojga kochających się osób!

 • Doskonałej jakości dźwięk dzięki niezależnemu rejestratorowi audio.
  Dźwięk to niezwykle ważna część filmu. Dlatego wykonując ujęcia korzystamy z wysokiej jakości odpowiednio dobranych mikrofonów. Mamy również możliwość nagrywania dźwięku na niezależnym profesjonalnym wielokanałowym rejestratorze audio.

 • Brak kompromisu w kwestii bezpieczeństwa danych.
  Ujęcia z Waszego wyjątkowego dnia zapisujemy jednocześnie na 2 niezależnych kartach pamięci, a przed rozpoczęciem montażu wszystkie dane zostają skopiowane na dodatkowych dyskach twardych. Bezpieczeństwo Waszych wspomnień to dla nas priorytet!

 • Terminowość realizacji filmów.
  Termin podany w umowie to dla nas świętość - nie wyobrażamy sobie dostarczyć Wam film później niż data ustalona przy zawieraniu umowy!

 • Duża i wciaż powiększająca się liczba zadowolonych Klientów.
  Kolejne bardzo pozytywne opinie publikowane w mediach społecznościowych i na weselezklasa.pl potwierdzają pełne zadowolenie Par, które powierzyły nam sfilmowanie ślubu. Regularnie docierają do nas sygnały, że nasze filmy są oglądane po kilkanaście razy! :-)

 • Wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka.
  Chętnie wykonamy dla Was wysokiej jakości ujęcia z drona, które pokażą ten niezwykle ważny dzień w zaskakujący sposób i z zupełnie innej perspektywy.

 • Indywidualne podejście do każdego ślubu.
  Nie interesują nas utarte schematy. Dlatego też zanim po raz pierwszy włączymy kamery porozmawiamy o tym, jaki macie plan na ten dzień, kto lub co jest dla Was szczególnie ważne, odwiedzimy kościół lub urząd, salę weselną, chętnie też nagramy Wasz spacer narzeczeński.

 • Możliwość nanoszenia poprawek do otrzymanego filmu.
  Zwykle nasi Klienci nie zgłaszają żadnych poprawek :-) Jeśli jednak będziecie chcieli, aby coś lub kogoś pokazać w inny sposób, nie ma problemu – przemontujemy film tak, abyście byli w pełni zadowoleni.

 • Doświadczenie w realizacji filmów dla sektora biznesowego.
  Na co dzień tworzymy spoty reklamowe, promocyjne, filmy wizerunkowe dla różnych firm, instytucji i organizacji. Sektor korporacyjny to bardzo wymagający rynek, w którym czujemy się jak ryby w wodzie. Zdobyte tam doświadczenie i know-how procentuje przy realizacji filmów ślubnych.

 • Możliwość dojazdu w dowolne miejsce.
  Filmy ślubne realizujemy nie tylko w Szczecinie, Poznaniu, Gorzowie, Koszalinie, ale również na całym obszarze województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Chętnie dojedziemy też w każdy inny region Polski i Europy.

Kadry z naszych filmów z wesela Kadry z naszych filmów z wesela

Zespół Amigo Film Foto - kamerzysta i fotograf na wesele Szczecin i zachodniopomorskie

Uwielbiamy opowiadać historie naszych Klientów. Zamin jednak pozwolicie nam stworzyć film opowiadający o Waszej niezwykłej pięknej miłości, napiszemy poniżej nieco zdań o nas :-)

super filmowiec


Łukasz Mozolewski

Reżyser, operator kamery, montażysta

Filmuje i fotografuje odkąd pamięta. Od wielu lat to jednak film jest tym, co pochłonęło go bez reszty. Tworzy filmy od podstaw: opracowuje scenariusz, wciela się w rolę reżysera oraz wykonuje ujęcia filmowe, które następnie montuje. Realizuje filmy zarówno dla małych firm, dużych korporacji, jak i dla osób prywatnych. Praca nad filmami ślubnymi jest dla niego wielką przyjemnością. Uważnie obserwuje przebieg uroczystości i doskonale wyczuwa kiedy warto włączyć kamerę. Nieustannie poszukuje też pięknych wyjątkowych kadrów, nagrywa ujęcia różnymi technikami, zawsze też nawiązuje dobry kontakt zarówno z Parą Młodą, jak i gośćmi. Chociaż pracuje dyskretnie, to zawsze jest wszędzie tam, gdzie dzieje się to, co najważniejsze. Wciąż się rozwija, obecnie studiuje podyplomowo w Szkole Filmowej w Łodzi.

super fotograf


Tomasz Seidler

Fotograf

Tomasz fotografuje od zawsze. Już jako mały chłopiec utrwalał na negatywie wszystko i wszystkich. Później fotografował koleżanki i kolegów oraz przyjmował pierwsze zlecenia. Okazało się, że rodzinna fotografia reportażowa, w tym ślubna, stała się jego mocną stroną. Fotografuje dyskretnie, uprzejmie i z uśmiechem. Niemal zawsze w garniturze, a na pewno w stroju dostosowanym do wymogów obowiązujących na wydarzeniu. Wykonuje swoje zadania z pełnym zaangażowaniem, obserwuje, fotografuje, a podczas sesji kreuje ciekawe ujęcia. Zdjęcia wykonuje nowoczesnymi bezlusterkowcami, ale równie dobrze czuje się pracując na klasycznym negatywie. Wieloletni prezes Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego, absolwent kierunku Fotografia na Akademii Sztuki w Szczecinie.

Kadry z naszych filmów z wesela

Nasze przykładowe filmy ślubne

Poniżej znajdziecie przykładowe teledyski ślubne i fragmenty reportaży zrealizowane dla naszych Klientów. Każdy z przedstawionych filmów jest wykonany w innym tempie i nieco w innym stylu. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze propozycje i chętnie wykonamy film w wymarzony przez Was sposób. Nieustannie rozwijamy się, wciąż poszukujemy nowych technik filmowych i kolejnych możliwości artystycznej ekspresji. Jeśli chcecie obejrzeć dłuższe fragmenty naszych reportaży ślubnych, chętnie pokażemy je podczas indywidualnego spotkania.

Poza filmowaniem ślubów zajmujemy się również produkcją filmów dla firm, korporacji, podmiotów państwowych i samorządowych. Jeśli chcecie obejrzeć więcej naszych realizacji zachęcamy do sprawdzenia zakładki portfolio.

W jaki sposób wykonujemy filmy z wesela?

Każdy nasz film jest wyjątkowy, zaskakuje scenariuszem, techniką wykonania, ujęciami i montażem. Na ślub przyjeżdżamy wyposażeni w kilka różnych kamer, drona, aparaty, systemy stabilizujące, wiele mikrofonów, oświetlenie oraz przede wszystkim z obszerną wiedzą o sztuce filmowej podpartą wieloletnim doświadczeniem. Wcześniej porozmawiamy o Waszych potrzebach, oczekiwaniach, zaplanowanym scenariuszu tego wyjątkowego dnia. Następnie przedstawimy swoją propozycję, pomysł, wizję artystyczną. Zanim zacznie się Wasz ślub rozpoznamy teren imprezy, pójdziemy do kościoła, czy urzędu oraz na salę weselną zobaczyć jak wygląda wnętrze, jaka jest gra świateł, jakie ujęcia i kadry będą optymalne. Na Wasze życzenie, chętnie sfilmujemy też Wasz spacer narzeczeński, spacer poślubny, w każdym miejscu i w każdy, nawet najbardziej zwariowany sposób! :-) Jeśli chcecie, to część scen z przyjemnością wyreżyserujemy, ustawimy kamery, światła, a Wy będziecie mogli poczuć się jak profesjonalni aktorzy w swoim własnym filmie. W tym celu wykorzystamy nasze doświadczenie w realizacji spotów promocyjnych dla wymagającego sektora biznesowego oraz obszerną wiedzę na temat reżyserii, techniki operatorskiej i postprodukcji. Chcemy, by każdy nasz film wzruszał, budził wspaniałe wspomnienia, ale przede wszystkim by w piękny sposób opowiadał historię - Waszą historię! :-)

Kadry z naszych filmów ślubnych Kadry z naszych filmów ślubnych

Nowoczesny reportaż ślubny

Jaki powinien być nowoczesny film ślubny? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Każdy nasz Klient ma przecież inne oczekiwania, inny gust, czy inną wrażliwość artystyczną. Bezdyskusyjnie to co powinno być wspólnym mianownikiem to najwyższa jakość obrazu i dźwięku, doskonały montaż, dobrze i pomysłowo skadrowane ujęcia. Oczywiście same techniczne aspekty nie uczynią z filmu ślubnego materiału, do którego będziecie wielokrotnie chętnie wracać. Obok walorów audiowizualnych liczy się bowiem historia. Nowoczesny reportaż ślubny nie może być nudny, zrealizowany w jednostajnym i przewidywalnym tempie, nie powinien też skupiać się na przeciągających się ujęciach rzeczy nieistotnych. Powinien za to tak opowiadać historię, by wciągnąć i zaskakiwać widza. Dobrze, gdy posiada swój rytm reżyserski, zmienne i umiejętnie modulowane tempo akcji, wiele niezwykłych, przykuwających uwagę widza i nagrywanych wieloma różnymi technikami ujęć. Efektowne i umiejętnie wplatane w film ujęcia slow-motion, time-lapse, czy z drona wzbogacają jego odbiór wizualny. W reportażu ślubnym często umieszczamy nagrania reżyserowane, krótkie wywiady z Młodymi, najbliższą rodziną i gośćmi. Nigdy nie pokazujemy w filmie ujęć mogących kogokolwiek urazić, czy postawić w złym świetle. Zawsze po przekazaniu filmu Klientom pytamy, czy mają jakieś uwagi, prośby o zmiany itp. i jeśli takie się pojawią, nanosimy poprawki. To jest Wasz film, Wasza historia i to Wy decydujecie, co się w nim znajdzie!

Film z wesela w Szczecinie

Jak nas oceniają Klienci, czyli opinie o Amigo Film Foto

Filmy ślubne realizujemy od kilku lat, co przekłada się na wielu zadowolonych Klientów. Poniżej możecie się zapoznać z opiniami wystawianymi nam na weselezklasa.pl, Facebooku oraz na Google Maps. Zapraszamy do lektury :-)

Opinie Par, które skorzystały z usług Amigo Film Foto
Film z wesela w Szczecinie

Pakiety na filmy i zdjęcia ze ślubu, jakie Wam proponujemy

Każda Para Młoda ma nieco inne oczekiwania wobec filmu z tak ważnej uroczystości. Zakres usługi, jak i formę filmu ustalamy zatem indywidualnie. Niemniej, aby pomóc Wam w zorientowaniu się w tym, co możemy zrealizować i w jakiej mniej więcej cenie, przygotowaliśmy kilka różnych propozycji. Każdą z nich można dowolnie modyfikować według Waszych indywidualnych potrzeb. Pakiet Silver jest dla osób, którym zależy głównie na teledysku obejmującym najpiękniejsze momenty wesela. Gold i Platinum to pakiety na wykonanie kilkudziesięciominutowego reportażu filmowego oraz dodatkowo teledysku. Platinum różni od Gold dodatkowa sesja plenerowa, podczas której można nagrać piękne ujęcia w dowolnie wybranym miejscu. Przy każdym z pakietów proponujemy cenę w przypadku pracy 1 lub 2 operatorów kamery. Zatrudnienie dwóch operatórów kamery, pozwala uzyskać jeszcze więcej pięknych ujęć z różnych perspektyw! :-)

Pakiet silver na wykonanie filmu ze ślubu
Pakiet gold na wykonanie filmu ze ślubu
Pakiet platinum na wykonanie filmu ze ślubu

Nie znaleźliście pakietu dopasowanego idealnie do Waszych potrzeb? Już teraz skontaktujcie się z nami, celem przygotowania oferty spełniającej wszystkie Wasze wymagania! :-) Wolicie najpierw zapoznać się z cenami ewentualnych dodatków do pakietów, jakie dla Was przygotowaliśmy? Zerknijcie poniżej! :-)

Dodatki do pakietów

Pakiety ślubne FILM + FOTO

Dzięki temu, że w naszym zespole jest również doświadczony i kreatywny fotograf, możemy zapronować pełną obsługę fotograficzno-filmową ślubu i wesela. Wśród wielu zalet takiego rozwiązania warto podkreślić uproszczenie procesu poszukiwania wykonawców (film i foto na jednej umowie), jak również pełną współpracę pomiędzy operatorem kamery, a fotografem. Znamy się od dawna i zrealizowaliśmy już wiele wspólnych projektów. Każdy z nas dobrze rozumie specyfikę pracy drugiej osoby, a także nieco inne wymogi sceny i światła dla filmu i fotografi. Dzięki temu współpraca naszego zespołu przebiega wzorcowo. Oczywiście świetnie dogadujemy się również z zewnętrznymi fotografami. Wszak uwielbiamy współpracę z innymi profesjonalistami, traktując ją jako bardzo inspirującą! :-)

Fotograf w pakiecie z filmem

Ujęcia z drona na filmach ślubnych

Każdy nasz pakiet na film z wesela obejmuje wykonanie ujęć z lotu ptaka za pomocą drona. Dzięki temu oglądając filmowe wspomnienia z Waszego pięknego i jakże ważnego dnia, zobaczycie świat z zupełnie innej niecodziennej perspektywy. Odpowiednio wykonane i zmontowane kadry realizowane dronem wspaniale wzbogacają każdy film. Ujęcia z drona mogą być długie i spokojne, mogą też mieć charakter bardzo dynamiczny. W przypadku wyboru pakietów z 1 kamerzystą dron może być użyty wtedy, gdy operator kamery nie filmuje w danej chwili kamerą na ziemi. Jeśli zdecydujecie się na 2 kamerzystów, wówczas w danym momencie możemy nagrywać z dwóch zupełnie innych perspektyw: z ziemi i z lotu ptaka. Dla przykładu wyobraźcie sobie moment, w której podjeżdżacie samochodem pod salę weselną. Wówczas na filmie możecie zobaczyć naprzemienne ujęcia z góry, które przedstawią piękno okolicy, oraz ujęcia z dołu, które pokażą moment, gdy szczęśliwi wysiadacie, by za chwilę hucznie świętować nowy rozdział Waszego życia! :-)

Film z wesela w Ustowie koło Szczecina Kadry z naszych filmów ślubnych Kadry z naszych filmów ślubnych Kadry z naszych filmów ślubnych

Jeden, czy dwóch kamerzystów na wesele?

Często Pary Młode zadają pytanie, czy aby powstał piękny, wyjątkowy film ze ślubu ujęcia powinien wykonywać 1, czy 2 kamerzystów. Odpowiedź jest następująca: gwarantujemy, że dostarczymy wyjątkowy film w każdej z tych opcji. Warto jednak pamiętać, że film ślubny realizowany przez 2 operatorów kamery zyska dodatkowe, często bezcenne ujęcia z innej perspektywy. Dla przykładu wyobraźcie sobie, że dziękujecie rodzicom za trud włożony w Wasz rozwój, wychowanie, za lata wyrzeczeń, trosk i na filmie naprzemiennie widać Wasze emocje i emocje Waszych rodziców. Albo podjeżdżacie pod salę weselną, wysiadacie szczęśliwi z samochodu i na filmie pokazujemy ujęcia zarówno z drona, jak i z ziemi. Albo też składacie sobie przysięgę i na filmie naprzemiennie pokazujemy Was w kinowym stylu "over the shoulder" - niezwykła magia takich ujęć gwarantowana!

Filmowanie ślubu od przygotowań do późnej nocy

Standardowo nasze pakiety przewidują pracę operatora lub operatorów kamery od przygotowań do godz. 1:00 w nocy. Oznacza to, że jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 12-14 godzin (zależnie od indywidualnych ustaleń). Dzięki temu w przygotowanych dla Was filmach znajdą się piękne ujęcia nie tylko z samej ceremoni ślubu i wesela, ale również z końcowych przygotowań, takich jak fryzjer, makijażystka, ubieranie sukni, zakładanie garnituru ślubnego, strojenie auta, a w razie możliwości też dekorowanie sali i kościoła itp. Podczas tych momentów zwykle można uchwycić ogrom pozytywnych emocji oraz płynnie wprowadzić w śledzenie dalszej części miłosnej historii dwojga kochających się osób. Czas na kilka godzin przed uroczystością to także dla operatora kamery dobry moment na spokojne artystyczne uchwycenie tego, co czasem pozostaje nieuchwytne dla postronnego obserwatora: grę świateł w kościele, detale wnętrz, zbliżenia na piękne elementy krajobrazu, na ciekawe ujęcia z drona miejsca akcji itp.

Kadry z naszych filmów ślubnych Kadry z naszych filmów ślubnych

Sesje plenerowe do teledysku i reportażu ślubnego

Często wybieranym przez pary dodatkiem do pakietów ślubnych są ujęcia wykonywane w plenerze podczas sesji narzeczeńskich i poślubnych. Sesje te są wspaniałym sposobem nie tylko na realizację kolejnych pięknych ujęć do teledysku lub reportażu, ale również jeszcze jedną okazją do celebrowania ślubu i do... poprzytulania się w nastrojowych miejscach! :-) Drobiazgowo planujemy miejsce i charakter nagrań, tak aby zarówno zachwycały one swym pięknem, jak i pasowały do reszty ujęć teledysku i reportażu. Podczas nagrań korzystamy z pełnego zakresu technik filmowych. Ujęcia wykonujemy zarówno z ziemi, jak i z drona, ze światłem, pod światło, dynamicznie i bardziej statycznie, zwariowane i pełne spokoju oraz czułości, w tempie normalnym i tym slow motion. Z przyjemnością zrealizujemy sesję poślubną lub narzeczeńską w każdym miejscu w Polsce i za granicą. Kilometry nie mają aż tak dużego znaczenia, gdy można wykonać piękne, zachwycające, niezwykłe ujęcia! :-)

Sesje ślubne plenerowe

Ujęcia reżyserowane w filmie ślubnym

Oferujemy również wykonanie reżyserowanych ujęć według autorskiego scenariusza. Posiadamy zaplecze techniczne i umiejętności niezbędne do realizacji ujęć takich jak na planie kinowej produkcji filmowej. Wyobraźcie sobie film, w którym przykładowo pokazane jest to jak się poznaliście albo jak przebiegły oświadczyny, czy inne kluczowe momenty z Waszej wspólnej historii. Ustalamy scenariusz, wybieramy scenografię, rozstawiamy mikrofony, lampy, kamery, a Wy stajecie się na moment prawdziwymi aktorami w filmie opowiadającym Waszą piękną historię! Kamera... akcja! :-)

Filmowe podziękowanie dla rodziców

Podziękowania dla rodziców w formie filmu, czy innego projektu multimedialnego to świetna forma na podkreślenie tego, jak bardzo jesteście wdzięczni im za to, jak Was wychowali, ile miłości, ciepła, opieki, czasu Wam poświęcili. Chętnie pomożemy w realizacji tego typu projektu. Możecie na nas liczyć zarówno w kwestii pomysłu na scenariusz, jak i w wyborze ujęć, czy zdjęć najlepiej opisujących słowa, które chcecie przekazać. Słowa te oczywiście nagramy profesjonalnym sprzętem do rejestracji dźwięku, obrobimy usuwając szumy, zająknięcia itp. Parokrotnie byliśmy naocznymi świadkami ogromu pozytywnych emocji, jakie wywołały nasze filmy z podziękowaniami w trakcie projekcji dla rodziców. Ze względu na zwykle bardzo osobisty charakter tego typu produkcji, nigdy nie udostępniamy ich publicznie. Możemy jednak pokazać tego typu realizację na spotkaniu indywidualnym.

Podziękowania dla rodziców

Montaż materiałów własnych ze ślubu

Jeśli swoją uroczystość macie już za sobą, a jedyną pamiątką filmową są amatorsko nagrywane ujęcia, chętnie je zmontujemy w jedną całość. Wprawdzie jakość ujęć wykonywanych sprzętem nieprofesjonalnym często nie jest zachwycająca (zwłaszcza tych realizowanych ręką niedoświadczonego operatora), to w procesie postprodukcji cyfrowej częstokroć można stworzyć z tego całkiem ciekawy materiał. Pracując na zaawansowanych programach do obróbki obrazu i dźwięku, na ile jest to możliwe dokonamy korekcji barwnej, przytniemy, uporządkujemy i połączymy poszczególne ujęcia, postaramy się poprawić ich jakość i ogólny odbiór wizualny, podłożymy muzykę, wstawimy napisy, jeśli trzeba również animację. Koszt takiej usługi zawsze określamy indywidualnie po wstępnym obejrzeniu nagrań.

Filmowanie ślubów i innych uroczystości - prawdziwe emocje uchwycone w kadrze!

Filmowanie ślubów i innych prywatnych uroczystości to jeden z naszych ulubionych obszarów działalności. Profesjonalnie wykonany film ślubny lub z innego wydarzenia (studniówka, komunia, chrzest, spotkanie rodzinne itp.) to doskonała pamiątka na całe życie. W odróżnieniu od zdjęć film z wesela, chrztu czy spotkania rodzinnego to nie tylko nieruchomy obraz, ale również dźwięk, muzyka, rozmowy, więcej emocji, gestów. Wszystko to sprawia, że profesjonalny kamerzysta jest jednym z podstawowych punktów na liście par planujących ślub i wesele, jak również coraz częstszym wyborem przy innych prywatnych ważnych wydarzeniach.

Dzięki naszym filmom czy krótkim teledyskom w każdej chwili można odświeżyć wspomnienia i poczuć atmosferę, jaka panowała w tym ważnym dniu. Mając na uwadze to jak ważne są te wspomnienia dokładamy wszelkich starań, by wykonany przez nas film był jak najwyższej jakości, pełen ważnych słów, gestów, szczególnych momentów, zestrojony z przyjemną muzyką. Przed rozpoczęciem naszej pracy nad filmem zawsze wsłuchujemy się w głos naszych Klientów, ustalając co jest dla nich najważniejsze przy realizacji filmu. Zapoznajemy się również z planem uroczystości oraz miejscem, gdzie się ona odbędzie. Profesjonalny kamerzysta towarzyszy uczestnikom ślubu, wesela lub innego wydarzenia we wszystkich kluczowych momentach. Na życzenie uroczystość może być filmowana przez dwóch doświadczonych operatorów jednocześnie, co zwiększy liczbę niezwykłych ujęć i pozwoli uchwycić jeszcze więcej ważnych chwil. Zawsze mamy ze sobą więcej sprzętu do filmowania i rejestracji dźwięku niż jest potrzebne, a materiał nagrywamy jednocześnie na minimum dwóch niezależnych kartach pamięci. Zamawiając film w Amigo Film Foto masz gwarancję wykonania profesjonalnego wysokiej jakości filmu pełnego prawdziwych emocji, który wzrusza i budzi wspaniałe wspomnienia!

Kadry z naszych filmów ślubnych Kadry z naszych filmów ślubnych

Kamerzysta i fotograf z licencją na pracę w kościele

Zdarzały się w Polsce przypadki, że kamerzysta lub fotograf nie dostali zgody od księdza na pracę podczas ślubu na terenie kościoła z powodu braku zaświadczenia o odbytym szkoleniu w tym zakresie. Aby uniknąć takiej sytuacji oraz z szacunku dla miejsca kultu religijnego i dla osób uczestniczących w Mszy Św., odbyliśmy oficjalne szkolenie organizowane przez kurię, na którym omawiano wszelkie aspekty związane z pracą na terenie kościoła. Dzięki temu nie tylko znamy zasady wykonywania usług w obiektach sakralnych, ale również Pary Młode mają pewność, że powierzając nam sfilmowanie lub sfotografowanie ślubu usługa zostanie zrealizowana bez przeszkód.

Kamerzysta na wesele, chrzest, studniówkę – Szczecin, Poznań, Gorzów, Koszalin, zachodniopomorskie

Filmowanie ślubów, wesel, studniówek, urodzin i innych prywatnych wydarzeń oferujemy w miastach takich jak Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Piła, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje, Słupca, Kołobrzeg, Września, Gniezno, Międzychód, Barlinek, Pyrzyce, Goleniów, Gryfino, Police oraz we wszystkich miejscowościach województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. W razie potrzeby nasz doświadczony kamerzysta na wesele (i nie tylko!) może Ci towarzyszyć również w innej części kraju lub za granicą. Jeśli interesuje Cię profesjonalny film ślubny, ze chrztu, komunii lub każdej innej uroczystości w przyjaznej cenie, koniecznie skontaktuj się z Amigo Film Foto!

Filmowanie ślubów w Szczecinie i zachodniopomorskim

Szczecin jest miastem, gdzie bardzo łatwo znaleźć piękne scenerie wzbogacające każdy reportaż ślubny. Do najcześciej wybieranych przez Młodych miejsc należą Park Kasprowicza, bulwary nad Odrą, Jezioro Głębiokie, Jezioro Szmaragdowe, liczne mariny nad Jeziorem Dąbie, Jasne Błonia, punkty widokowe oraz piękne doliny i wąwozy na Wzgórzach Bukowych. Niedaleko Szczecina jest też pole słoneczników za Barnisławem, ogród Dendrologiczny w Glinnej, czy w Przelewicach oraz piękne promenady nad Miedwiem, czy też rozległe piaszczyste plaże w Międzyzdrojach i Świnoujściu. Szczecin i okolice znamy jak własną kieszeń – to tu wykonaliśmy najwięcej filmów i to tu spędziliśmy najwięcej godzin wędrując po bezdrożach w poszukiwaniu wciąż nowych zachwycająch plenerów.

Filmowanie ślubów w Poznaniu i Wielkopolsce

Poznań oferuje mnóstwo plenerów do ujęć ślubnych. Sesję narzeczeńską lub poślubną można zorganizować w takich miejscach jak Stary Rynek, rozległe zielone przestrzenia nad Wartą, Park Cytadela, Ogród Botaniczny, Park Sołacki, okolice Jeziora Maltańskiego i w wielu innych lokalizacjach. Nieco za miastem znajdują się piękne plenery Wielkopolskiego Parku Narodowego, czy też zachwycająca swym pięknem sceneria nad Wartą w Rogalinie. Dobrze znamy Poznań i okolice. Możemy zatem zaproponować wiele innych, nietypowych, ale równie pięknych lokalizacji.

Zobacz dlaczego warto wybrać profesjonalnego kamerzystę na wesele

Sprawdź na jakim sprzęcie pracujemy dla naszych Klientów

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dane firmy: Amigo Services Łukasz Mozolewski - Rydla 66b, Szczecin,
NIP: 8522389308