FILMY ŚLUBNE

Filmowanie ślubów i innych prywatnych uroczystości to jeden z naszych ulubionych obszarów działalności. Profesjonalnie wykonany film ślubny lub z innego wydarzenia (studniówka, komunia, chrzest, spotkanie rodzinne itp.) to doskonała pamiątka na całe życie. W odróżnieniu od zdjęć film z wesela, chrztu czy spotkania rodzinnego to nie tylko nieruchomy obraz, ale również dźwięk, muzyka, rozmowy, więcej emocji, gestów. Wszystko to sprawia, że profesjonalny kamerzysta jest jednym z podstawowych punktów na liście par planujących ślub i wesele, jak również coraz częstszym wyborem przy innych prywatnych ważnych wydarzeniach.

Dzięki naszym filmom czy krótkim teledyskom w każdej chwili można odświeżyć wspomnienia i poczuć atmosferę, jaka panowała w tym ważnym dniu. Mając na uwadze to jak ważne są te wspomnienia dokładamy wszelkich starań, by wykonany przez nas film był jak najwyższej jakości, pełen ważnych słów, gestów, szczególnych momentów, zestrojony z przyjemną muzyką. Przed rozpoczęciem naszej pracy nad filmem zawsze wsłuchujemy się w głos naszych Klientów, ustalając co jest dla nich najważniejsze przy realizacji filmu. Zapoznajemy się również z planem uroczystości oraz miejscem, gdzie się ona odbędzie. Profesjonalny kamerzysta towarzyszy uczestnikom ślubu, wesela lub innego wydarzenia we wszystkich kluczowych momentach. Na życzenie uroczystość może być filmowana przez dwóch doświadczonych operatorów jednocześnie, co zwiększy liczbę niezwykłych ujęć i pozwoli uchwycić jeszcze więcej ważnych chwil. Zawsze mamy ze sobą więcej sprzętu do filmowania i rejestracji dźwięku niż jest potrzebne, a materiał nagrywamy jednocześnie na minimum dwóch niezależnych kartach pamięci. Zamawiając film w Amigo Film Foto masz gwarancję wykonania profesjonalnego wysokiej jakości filmu.

Filmy ślubne, ze chrzcin, komunijne i z wielu innych uroczystości można wzbogacić również o zachwycające ujęcia z lotu ptaka, z ujęciami nagrywanymi z zupełnie odmiennej perspektywy. Dzięki temu otrzymany film będzie jeszcze bardziej interesujący. Może mieć również formę krótkiego dynamicznego teledysku lub być połączeniem wielu różnych form. Jeśli masz pomysł na film inny od wszystkich innych, nic nie stoi na przeszkodzie byśmy podjęli się i takiego zadania!

Filmowanie ślubów, wesel, studniówek i innych prywatnych wydarzeń oferujemy w miastach takich jak Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Piła, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje, Słupca, Kołobrzeg, Września, Gniezno, Międzychód, Barlinek, Pyrzyce, Goleniów, Gryfino, Police oraz we wszystkich miejscowościach województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. W razie potrzeby nasz doświadczony kamerzysta na wesele (i nie tylko!) może Ci towarzyszyć również w innej części kraju. Jeśli interesuje Cię profesjonalny film ślubny, ze chrztu, komunii lub każdej innej uroczystości w przyjaznej cenie, koniecznie skontaktuj się z Amigo Film Foto!

Zobacz dlaczego warto wybrać profesjonalnego kamerzystę na wesele

Sprawdź na jakim sprzęcie pracujemy dla naszych Klientów

wesele na naszym filmie
film ze ślubu
przyjęcie weselne na filmie