Dlaczego profesjonalny kamerzysta na wesele to dobry wybór?

  1. Filmowanie wesel wykonujemy na nowoczesnym, w pełni profesjonalnym sprzęcie. Nasze kamery gwarantują bardzo dobrą ostrość, wierne odwzorowanie kolorów, ciekawe efekty rozmycia tła oraz mogą pracować w trybie mocno zwolnionego lub przyspieszonego nagrywania co pozwala na uzyskanie ciekawego, urozmaiconego materiału. Jakość obrazu będzie najwyższa zarówno podczas wyświetlania na małym ekranie komputera jak i na dużym telewizorze. Ponadto posiadamy zaawansowane systemy stabilizacji obrazu umożliwiające stworzenie ujęć dynamicznych i płynnych jednocześnie, jak również profesjonalnego drona, który pozwoli spojrzeć na ślub i wesele z zupełnie innej zaskakująco ciekawej perspektywy.
  2. Zawodowy kamerzysta na wesele zawsze przychodzi z zapasowym sprzętem. Dwie, trzy kamery ręczne, każda nagrywająca jednocześnie na dwie karty pamięci, co najmniej dwa mikrofony, ewentualnie też rezerwowy dron. Dzięki temu masz gwarancję pięknej pamiątki z tego niezwykle ważnego dnia, nawet w przypadku nieprzewidzianych losowych problemów technicznych.
  3. Filmowanie ślubów, wesel to nie tylko rejestracja obrazu najwyższej jakości ale również profesjonalnie zarejestrowany dźwięk. Kamerzysta z pewnością zabierze ze sobą nie tylko kamerę ale również dodatkowe mikrofony, które umożliwią zarejestrowanie dźwięku bez zniekształceń nawet w niekorzystnych warunkach zewnętrznych (np. silny wiatr).
  4. Sam sprzęt nie tworzy jeszcze pięknego filmu. Aby uzyskać właściwy efekt niezbędne jest doświadczenie, „dobre oko”, do tego najlepiej połączone z pasją do filmowania! Dzięki temu film ze ślubu, z wesela będzie odpowiednio skadrowany, pełen wielu pięknych magicznych ujęć. Nasz kamerzysta gwarantuje uchwycenie tego co najważniejsze w możliwie najlepszy sposób.
  5. Odpowiednio zarejestrowany obraz i dźwięk to dopiero mniej niż połowa pracy nad filmem. Aby film był przyjemny w odbiorze, by wzruszał i zachwycał zarazem, wreszcie by był piękną pamiątką na całe życie potrzebny jest odpowiedni montaż wykonany na profesjonalnym sprzęcie przez doświadczonego montażystę. Koloryzacja, odpowiedni dobór scen, synchronizacja z muzyką zewnętrzną, praca nad dźwiękiem zarejestrowanym na wydarzeniu, napisy, efekty wizualne. Film ślubny tworzony jest sekunda po sekundzie, a czasem nawet klatka po klatce. Wszystko po to, by film był najwyższej jakości.
  6. Profesjonalny kamerzysta na ślub, wesele to koszt mniejszy niż się wydaje. Amigo Film Foto oferuje usługę filmowania ślubów i wesel w cenie stanowiącej tylko niewielką część wydatków związanych z organizacją takiego wydarzenia. Szczecin, Poznań, Gorzów Wlkp., Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Września, Gniezno, Barlinek, Myślibórz, Słupca, Gryfice, Goleniów, Police, Nowy Tomyśl, Międzychód – to tylko niektóre miejscowości, gdzie nasz kamerzysta na wesele może wykonać swoją pracę. Na życzenie dojedziemy w każde miejsce, gdzie tylko trzeba! Ślub, wesele za granicą? Nie ma problemu – proszę zadzwonić, napisać, dogadamy się!
  7. Na zakończenie jeszcze jedna ważna kwestia. Profesjonalny kamerzysta na wesele, czy sam ślub przychodzi tylko po to, by jak najlepiej wykonać swoją pracę. Jeśli powierzycie uwiecznienie tego tak ważnego, jedynego w swoim rodzaju momentu znajomemu, który przyjdzie do Was jako gość, nie macie nigdy gwarancji, że wraz z postępem imprezy nie będzie coraz bardziej gościem, a coraz mniej kamerzystą :-)

Powrót do filmy ślubne