Sprzęt, na którym pracujemy filmując wydarzenia

Reportaże filmowe, filmy z wydarzeń, filmy eventowe wykonujemy profesjonalnym sprzętem do rejestracji zarówno obrazu, jak i dźwięku. Posiadamy również zaawansowany sprzęt i oprogramowanie do cyfrowej obróbki.

Nasz operator kamery (lub na życzenie operatorzy) to osoba doświadczona w swojej pracy, z dobrym „okiem” i wyczuciem do bycia na wydarzeniu dokładnie tam, gdzie w danym momencie być powinien.

Wśród naszego sprzętu znajdują się profesjonalne kamery reporterskie rejestrujące najwyższej jakości obraz o „telewizyjnym” standardzie. Poza dobrą ostrością, wiernie odwzorowanymi kolorami, brakiem zakłóceń, czystym obrazem, otrzymujemy materiał zapisany w formacie pozwalającym na zaawansowaną obróbkę komputerową. Dzięki funkcjom High Frame Rate i animacji poklatkowej możemy również uzyskać zaskakująco ciekawe efekty nagrań w mocno zwolnionym lub mocno przyspieszonym tempie. Nasze kamery nagrywają wszystko na dwóch kartach pamięci jednocześnie, mamy ze sobą też sprzęt zapasowy, więc w przypadku losowych problemów technicznych eliminujemy ryzyko niewykonania zlecenia. Dla uatrakcyjnienia przekazu, nagrania możemy wzbogacić dodatkowo ujęciami wykonanymi z kamer typu GoPro.

Celem wyeliminowania drgań i szarpnięć podczas dynamicznych, interesujących ujęć stosujemy dodatkowe systemy stabilizujące ruch kamery. Zawsze pracujemy również z niezależnymi od kamer mikrofonami zewnętrznymi z osłonami przeciwwietrznymi, dzięki czemu dźwięk jest czysty i wyraźny nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych. Reportaże filmowe, filmy z wydarzeń, filmy eventowe, możemy nagrywać również profesjonalnym bezpiecznym dronem, sterowanym przez doświadczonego licencjonowanego operatora drona. Filmy rozszerzone o ujęcia lotnicze, z drona „z lotu ptaka” zawsze dodatkowo zwiększają atrakcyjność filmu (więcej o filmowaniu z drona)

Cały sprzęt do filmowania i rejestracji obrazu możemy zabrać w niemal każde miejsce, wszędzie tam gdzie jest potrzeba wykonania filmu z wydarzenia. Poznań, Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp., Stargard, Świnoujście, Gniezno, Września, Police, Gryfice, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Nowy Tomyśl, Międzychód, Barlinek, Słupca to tylko niektóre miasta, w których możemy wykonać zlecenie. Działamy na obszarze województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz na życzenie w innych miejscowościach na terenie kraju. Jeśli jesteś zainteresowany reportażem filmowym lub filmem z wydarzenia skontaktuj się z nami

Powrót do reportaży filmowych