Sportowe sesje zdjęciowe, fotografia sportowa

Zdjęcia osób uprawiających sport to przede wszystkim dynamika, emocje, mnóstwo pozytywnej energii. To także sposób na uchwycenie piękna ludzkiego ciała. Wykonanie dobrego kadru bywa trudne, wszak nikt tu specjalnie nie pozuje, nie ma też warunków studyjnych pomagających w idealnym doświetleniu fotografii. Sportowe sesje zdjęciowe dają jednak fotografowi mnóstwo radości i satysfakcji z wykonanej pracy. Ich uczestnicy natomiast dostają możliwość otrzymania niezwykłych, pełnych energii zdjęć.

Sportowe sesje zdjęciowe w Szczecinie, Poznaniu, Gorzowie, zachodniopomorskim i Wielkopolsce

Sesje zdjęciowe możliwe są do wykonania w Szczecinie, Poznaniu, Gorzowie, Koszalinie i w każdym innym miejscu województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Na życzenie i po uzgodnieniu realizacja możliwa również w każdym innym miejscu w Polsce i za granicą. Chcesz otrzymać więcej niż zdjęcia? Nie ma sprawy, w ofercie Amigo Film Foto są też usługi łączone – fotografie + film. O tym jak i czym filmujemy dowiesz się na kolejnych zakładkach naszej strony.

Sesja zdjęciowa Pole Dance

Pole Dance to swego rodzaju pokaz umiejętności akrobatycznych połączony z tańcem. Wymaga dużej siły, wytrzymałości i wygimnastykowania. Dyscyplina ta zyskuje coraz większą popularność na całym świecie, o czym świadczy m.in. coraz większa liczba konkursów rangi międzynarodowej. Uprawianiem Pole Dance zajmują się głównie kobiety, aczkolwiek stale rośnie również liczba trenujących mężczyzn. Dyscyplina ta uczy przełamywania barier i strachu, a także wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu.

Sesje zdjęciowe Pole Dance wymagają od fotografa dobrej komunikacji z osobą fotografowaną oraz chociaż podstawowej wiedzy na temat figur wykonywanych w tej formie sportu, tak by wiedzieć dokładnie w którym momencie co będzie pokazane. Jest to o tyle istotne, że na sfotografowanie figury jest dosłownie parę sekund. Konieczne jest też odpowiednie oświetlenie oraz aparat o parametrach pozwalających na wykonywanie dobrej jakości zdjęć przy krótkim czasie naświetlania i częstokroć przy stosunkowo małej ilości światła.

Poniżej kilka fotografii z sesji zdjęciowej Pole Dance zrealizowanej wraz z trenerką Katarzyną Rostrygin w sali klubu Inferno Pole Dance w Szczecinie. Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Biegowa sesja zdjęciowa

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, której oczywiście nikomu nie trzeba przedstawiać. Dyscyplinę tą uprawiają amatorsko miliony ludzi na całym świecie. Wzmacnia kondycję, siłę, wytrzymałość, uczy determinacji i wytrwałości. Każdego dnia na ulicach, w parkach, w lasach i na bezdrożach można spotkać mniej bądź bardziej zaawansowanych biegaczy.

Fotografowanie osoby biegnącej wymaga wprawy fotografa oraz odpowiedniego sprzętu. Istotna jest nie tylko możliwość stosowania bardzo krótkich czasów otwarcia migawki, ale również jasnych obiektywów z odpowiednio długą ogniskową.

Poniżej kilka fotografii z biegowej sesji zdjęciowej wykonanych o świcie pod koniec listopada na Świnoujskiej plaży. Na zdjęciach Maciej. Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.