Film z otwarcia nowego sklepu

06.12.2019

W ostatnich dniach listopada filmowaliśmy przygotowania do otwarcia oraz samo otwarcie nowego sklepu sieci Netto w Szczecinie. Z zebranego materiału powstał krótki, dynamiczny film pokazujący to co działo się w sklepie parę dni przed uruchomieniem oraz podczas uroczystej inauguracji działalności.

Filmowanie wydarzeń korporacyjnych

Filmowanie wydarzeń korporacyjnych jest jednym ze sposobów dotarcia do klienta, promowania usługi, produktu, budowania wizerunku marki, propagowania kultury organizacyjnej. Wykonujemy filmy różnego rodzaju, w dowolnej technice, o scenariuszu każdorazowo ustalanym indywidualnie z kontrahentem. Może być to film z budowy i/lub otwarcia nowego obiektu, eventu firmowego, konferencji, festynu i każdego innego wydarzenia. Pracujemy na nowoczesnym profesjonalnym sprzęcie obejmującym kamery, mikrofony, oświetlenie, systemy stabilizacji, drony, a całość materiału poddawana jest drobiazgowej obróbce cyfrowej.

Produkcja filmów w Szczecinie, Poznaniu, Gorzowie Wlkp., Koszalinie

Filmy realizujemy na co dzień na terenie województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Działamy w takich miastach jak Poznań, Szczecin, Gorzów Wlkp., Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Gniezno. Oczywiście produkcję filmu możemy wykonać również w każdym innym miejscu w kraju i za granicą.

Fotorelacje z wydarzeń korporacyjnych

Poza usługą filmowania zajmujemy się również wykonywaniem fotoreportaży. Wszystkie zdjęcia wykonywane są na profesjonalnym sprzęcie przez zawodowego fotografa. Fotorelacja powstaje w sposób możliwie jak najmniej angażujący uczestników, którzy niejednokrotnie niemal zapominają o obecności fotografa. Dzięki temu zdjęcia nie są pozowane i robione tak, by w pełni oddać atmosferę wydarzenia. Dobrze wykonany reportaż zdjęciowy jest dobrą formą budowania wizerunku firmy, promowania marki, czy też wzmacniania kultury organizacyjnej.

Więcej o produkcji filmów i fotografowaniu znajdziesz w zakładkach filmy promocyjne oraz reportaże filmowe oraz fotoreportaże.

Powrót do pozostałych aktualności