Morskie Centrum Nauki Szczecin – film z budowy

10.11.2019

Pod koniec października wybraliśmy się z kamerami na budowę Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie. Będzie to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków w sposób nowoczesny popularyzujący wiedzę z zakresu morza. Misją Centrum Nauki w Szczecinie będzie wspieranie odkrywania świata z wykorzystaniem naukowych narzędzi, pobudzanie do aktywnego działania oraz budowanie tożsamości marki regionu w oparciu o jego związki z morzem.

W dniu, w którym realizowaliśmy film z budowy trwał etap palowania, czyli wbijanie w ziemię ogromnych wielotonowych pali, mających zagwarantować stabilność konstrukcji. Wykonaliśmy ujęcia lotnicze z drona oraz z kamery naziemnej. Dobrze zrobiony film z placu budowy może być istotnym wkładem w kreowanie wizerunku inwestora, wykonawcy, dostawcy materiałów budowlanych. Może być również elementem filmu promocyjnego, spotu reklamowego dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego.

Działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego (Szczecin, Poznań, Gorzów Wlkp., Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Września, Goleniów, Barlinek, Słupca i inne miasta). Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie do filmowania z ziemi i z powietrza (za pomocą drona). Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym jak i czym filmujemy zapoznaj się szerzej z naszą ofertą. Zadzwoń, napisz lub sprawdź co oferujemy na pozostałych zakładkach naszej strony. Więcej o naszym filmowaniu znajdziesz m.in. w działach: filmy promocyjne, filmy z drona, o nas.

Powrót do pozostałych aktualności

Filmowanie inwestycji, filmowanie placu budowy, film z placu budowy, vlog z placu budowy, reportaż z placu budowy Poznań, Szczecin, Gorzów Wlkp., Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście