Bridgestone Stargard – film eventowy

15.10.2019

Zdjęcia i film z wydarzenia w Stargardzie

W pierwszą sobotę października wykonywaliśmy fotoreportaż i film z wydarzenia „Bądź bezpieczny na drodze”. Była to kolejna odsłona festynu cyklicznie organizowanego przez fabrykę opon Bridgestone Stargard przy współpracy z tamtejszą Komendą Powiatową Policji oraz Szkołą Podstawową nr 6. Wydarzenie to ma na celu propagowanie właściwych postaw wśród dzieci w zakresie bezpieczeństwa na drodze. W programie było m.in. szkolenie z bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, bezpiecznej jazdy na rowerze oraz pokaz wykonywania pierwszej pomocy. Były też atrakcje takie jak wyścig rowerowy, malowanie buziek, bańki mydlane. Każdy uczestnik mógł też skorzystać z bezpłatnej strefy gastronomicznej, zrobić pamiątkowy odcisk palca czy też przejść się z założonymi narko i alkogoglami imitującymi świat widziany przez osobę po spożyciu środków odurzających.

To już kolejny projekt filmowy i fotograficzny wykonywany przez nas dla Bridgestone Stargard – międzynarodowej firmy i lidera w dziedzinie produkcji opon dla samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Organizowany co roku festyn jest jednym z elementów programu odpowiedzialności społecznej realizowanego w stargardzkiej fabryce.

Fotografowanie i filmowanie imprez Stargard

Fotografowanie i filmowanie wydarzeń, spotkań, festynów, uroczystości jest jednym z naszych ulubionych obszarów działalności. Aby wykonać dobry film eventowy, czy fotoreportaż trzeba być nie tylko dobrym obserwatorem tego co się dzieje i mieć „oko” do zamknięcia w kadrze emocji oraz panującej atmosfery. Równie ważne jest odrobienie „pracy domowej” czyli uważne przestudiowanie scenariusza imprezy. Dzięki temu kamerzysta lub fotograf jeszcze przed przyjściem na wydarzenie ma już w głowie wstępną koncepcję tego co, kiedy i jak należy ująć w kadrze.

Fotograf i kamerzysta na wesele Stargard

Fotografowanie i filmowanie ludzi w ważnych momentach życia sprawia nam mnóstwo satysfakcji. Dokładamy wszelkich starań by każdy film (ślubny, z wesela, z chrzcin, komunii, studniówki) miał nie tylko ładne kolory, przemyślane ujęcia i odpowiedni dźwięk, ale również oddawał w pełni panujące na uroczystości pozytywne emocje.

Jeśli interesuje Cię fotograf lub kamerzysta w Stargardzie, a także w innych miastach (np. Szczecin, Poznań, Gorzów Wlkp., Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Międzyzdroje, Barlinek, Września, Słupca, Gryfice, całe zachodniopomorskie, wielkopolskie i lubuskie) zachęcamy do kontaktu z nami. Więcej o filmowaniu wydarzeń znajdziesz w zakładkach: reportaże filmowe, filmowanie w zachodniopomorskim.

Powrót do pozostałych aktualności