Budynek biurowo-hotelowy Pazim w Szczecinie – film reklamowy

20.09.2019

Biurowiec Pazim Szczecin

22-piętrowy kompleks biurowo-hotelowy Pazim w Szczecinie to od chwili powstania w 1992 roku najwyższy budynek w stolicy Pomorza Zachodniego. Jest to również pierwszy nowoczesny obiekt powstały po transformacji ustrojowej będący zalążkiem nowego centrum miasta w obrębie ulic Wyzwolenia, Malczewskiego, Matejki. Obecnie poza Pazimem w sąsiedztwie powstało kilka innych nowoczesnych gmachów, a kilkaset metrów dalej kończy się budowa 27-piętrowego wieżowca Hanza Tower. Pazim, popularnie zwany "termosem", to siedziba hotelu Radisson, licznych firm oraz kawiarni Cafe 22. To ostatnie z wymienionych miejsc oferuje swoim gościom nie tylko pyszną kawę i smakołyki ale również – z uwagi na położenie na 22 piętrze – spektakularny widok na cały Szczecin! Jest to absolutne "must be" każdego turysty odwiedzającego miasto.

Film promocyjny nieruchomości

Ujęcia do naszego filmu promocyjnego wykonywaliśmy przez kilka dni o różnych porach – w dzień, w nocy, o wschodzie i zachodzie słońca. Aby w sposób ciekawy zaprezentować budynek zastosowaliśmy różne techniki filmowania. Mniej więcej połowa kadrów wykonana została za pomocą kamery umieszczonej na ziemi. Wśród nich można wymienić bardziej statyczne ujęcia poszczególnych części budynku, jak również przy użyciu efektownej techniki timelapse. Pozostała część filmu to ujęcia z drona, "z lotu ptaka" wykonywane w dzień i w nocy oraz o wschodzie i zachodzie słońca.

Filmy reklamowe biurowców, fabryk, magazynów, osiedli mieszkaniowych i innych budynków wykonujemy nie tylko w Szczecinie, ale również w Poznaniu, Gorzowie Wlkp., Koszalinie, Stargardzie i w każdym innym miejscu regionu zachodnioporskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

Więcej o filmach promocyjnych oraz filmowaniu w Szczecinie znajdziesz na innych zakładkach strony.

Powrót do pozostałych aktualności