Regatowy weekend w Szczecinie – film eventowy

30.08.2019

Regaty Szczecin

W weekend 24-25 sierpnia na Jeziorze Dąbie w Szczecinie panował wzmożony ruch. Kilkadziesiąt jednostek pływających rywalizowało w aż trzech odbywających się jednocześnie regatach rangi mistrzowskiej. Wśród zawodników byli uczestnicy Finału Ekstraklasy Żeglarskiej, Mistrzostw Polski Młodzików w Windsurfingu oraz Mistrzostw Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 13. Oczywiście nie mogło tam również zabraknąć i naszych kamer!

Filmowanie regat

Przy współpracy z Centrum Żeglarskim miasta Szczecin dotarliśmy z naszym sprzętem dokładnie tam, gdzie odbywały się poszczególne zawody, czyli na środek jeziora. To już kolejny raz, gdy celem wykonania najlepszych ujęć przemieszczamy się motorówkami. Filmowanie imprezy z pokładu kołyszącej się na falach łodzi motorowej nie jest najłatwiejsze, ale za to umożliwia pokazanie tego, czego nie sposób zobaczyć z brzegu – emocji, walki z falami, wiatrem i rywalizacji z innymi zawodnikami. Dla dopełnienia filmu i zrobienia go jeszcze bardziej dynamicznym naszą produkcję wzbogaciliśmy o niezwykłe, efektowne ujęcia z lotu ptaka wykonane dronem lecącym na małej wysokości tuż nad wodą.

Taki sposób wykonywania dynamicznych ujęć (z wody na falach lub dronem tuż nad nimi) wymaga oczywiście sporej wprawy operatora. W Amigo Film Foto służymy Wam naszym doświadczeniem. Zlecenia realizujemy nie tylko w Szczecinie, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie, Kołobrzegu, Świnoujściu, Stargardzie, Gnieźnie, Wrześni, Słupcy, Barlinku, Pyrzycach, ale również w całym regionie województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego. Możliwe jest wykonanie usługi filmowania także w innych częściach kraju oraz poza nim.

Więcej informacji w następujących podstronach: reportaże filmowe oraz filmowanie w Szczecinie.

Powrót do pozostałych aktualności