Okręt transportowo-minowy w Szczecinie - film z drona

12.06.2019

Prawie 100 metrowy okręt transportowo-minowy ORP Kraków to kolejna jednostka pływająca sfilmowana naszym dronem. 1 czerwca okręt ten wszedł do portu w Szczecinie celem rozładunku wojsk norweskich udających się na ćwiczenia na poligon w Drawsku Pomorskim. Przy współpracy z marynarką wojenną wykonaliśmy film i zdjęcia z drona w trzech miejscach na trasie rejsu: na Zalewie Szczecińskim, podczas wejścia do portu oraz na samym nabrzeżu w trakcie wyładunku sprzętu wojskowego. Zrealizowanie filmu z tej operacji wymagało odpowiedniego zaplanowania oraz – z uwagi na dynamikę sytuacji oraz duże zagęszczenie jednostek wojskowych – dużych umiejętności operatora sprzętu latającego i kamery.

W swoim portfolio mamy zdjęcia i filmy lotnicze kilkudziesięciu jednostek pływających, w tym wiele ujęć z drona „z lotu ptaka” okrętów wojennych, promów, statków handlowych oraz żaglowców, jachtów i żaglówek. Wykonujemy je dla celów reklamowych, promocyjnych, szkoleniowych oraz jako sposób na udokumentowanie ważnych, ciekawych wydarzeń. Filmowanie z drona wykorzystujemy przy większości tworzonych przez nas filmów reklamowych i reportaży filmowych.

Nasze filmy z drona wykonane są w wysokiej rozdzielczości 4K, a zdjęcia w bezstratnym formacie RAW, co umożliwia wydrukowanie fotografii o dużych rozmiarach. Duże doświadczenie w filmowaniu z drona połączone z zaawansowaną postprodukcją pozwalają na stworzenie profesjonalnego materiału spełniającego najwyższe standardy. Usługę filmowania dronem realizujemy w takich miastach jak Poznań, Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp., Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Stargard, Goleniów, Barlinek, Międzychód, Gniezno, Września, Słupca, Nowy Tomyśl, Pyrzyce, Gryfino oraz we wszystkich miejscowościach województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Na życzenie film z drona możemy wykonać również w innych częściach kraju, a także poza jego granicami.

Więcej o filmowaniu dronem

Powrót do pozostałych aktualności