Reportaż filmowy z Regat o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

08.06.2019

W pierwszy weekend czerwca realizowaliśmy dla Centrum Żeglarskiego krótki film z 50. Regat o Puchar Dnia Dziecka w klasach Optymist A, B, C, jakie odbyły się w Szczecinie na Jeziorze Dąbie. To kolejny film z wydarzenia jaki zrobiliśmy w tym roku. Aby osiągnąć właściwy efekt końcowy, do wykonania pełnych energii dynamicznych ujęć wykorzystaliśmy nie tylko kamery ręczne z odpowiednią stabilizacją obrazu, ale również profesjonalnego drona oraz kamerę rejestrującą obraz w systemie slow-motion. W pracy nad filmem z wydarzenia przydała się również motorówka, którą pływaliśmy na obszarze regat, by to co najważniejsze uchwyć dokładnie tam, gdzie się znajduje, czyli na środku jeziora. Dzięki temu nasz reportaż filmowy jest pełen dynamiki, a wiele z ujęć realizowanych było niemalże na wyciągnięcie ręki od pędzącej na wietrze małej żaglówki. Dodamy, że filmowanie i późniejszy montaż materiału, w którym główne role grają dzieci z prawdziwą czystą pasją do pływania dał i nam jeszcze więcej energii do dalszej pracy! :-) Więcej o tym jak realizujemy filmy eventowe, filmy z wydarzeń w zakładce reportaże filmowe oraz filmowanie w Szczecinie.

Jeśli interesuje Cię film z imprezy w takich miastach jak Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Kołobrzeg, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje, Goleniów, Międzychód, Gniezno, Września, Police, Barlinek, Słupca, Pyrzyce i we wszystkich miejscowościach województw: zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, koniecznie skontaktuj się z nami!

Szukasz innego rodzaju filmu? Jesteś we właściwym miejscu! W Amigo Film Foto z pasją filmujemy wszystko co się da sfilmować. Tworzymy filmy reklamowe, promocyjne, filmy z drona (z lotu ptaka), a także polecamy się każdemu, komu potrzebny jest kamerzysta na wesele, ślub, chrzciny, studniówkę, czy każdą inną prywatną imprezę. Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Stargard, Świnoujście czy każda inna miejscowość w regionie – chętnie podjedziemy tam gdzie jest coś do sfilmowania :-)

Powrót do pozostałych aktualności