Reportaż filmowy z pikniku lotniczego - Aeroklub Poznań

30.05.2019

Pod koniec maja byliśmy na Pikniku Lotniczym z okazji 100-lecia Aeroklubu Wielkopolskiego, jaki odbył się na lotnisku w Kąkolewie. Reportaże filmowe („filmy eventowe”) to usługa często zamawiana przez organizatorów imprez. Profesjonalnie wykonany film z wydarzenia zawiera zwykle wiele dynamicznych ujęć, najważniejsze wypowiedzi, osoby, atrakcje. To także wiele elementów pozornie mniej istotnych, ale jednak w znaczny sposób wpływających na atmosferę imprezy i na ogólny odbiór filmu. Reportaż filmowy to również odpowiednio dobrana muzyka, we właściwy sposób połączona z poszczególnymi ujęciami. Praca przy filmowaniu imprez wymaga pełnego zaangażowania kamerzysty (lub nawet zespołu operatorów kamery), który powinien być zawsze wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Wydarzenia publiczne, korporacyjne, czy prywatne odbywają się często na dużym terenie, przez co uchwycenie wszystkiego co najważniejsze wymaga dużego doświadczenia i wprawy osoby realizującej materiał.

Profesjonalne filmy z wydarzenia w znacznym stopniu przyczyniają się do promowania danej imprezy. Odpowiednio zrobione reportaże filmowe umożliwiają nie tylko popularyzację wydarzenia, ale również pomagają przyciągnąć do udziału w kolejnych edycjach sponsorów, partnerów strategicznych, partnerów medialnych, wystawców, właścicieli stoisk handlowych, usługowych i gastronomicznych. Amigo Film Foto realizuje zlecenia filmowania imprez na terenie województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego. Na życzenie możemy się jednak podjąć wykonania reportażu filmowego również w innych częściach kraju. Jeśli interesuje Cię film eventowy w miastach takich jak Szczecin, Poznań, Gorzów Wlkp., Koszalin, Stargard, Świnoujście, Police, Września, Gniezno, Kołobrzeg, Barlinek, Słupca, Goleniów, Międzychód, Nowy Tomyśl oraz we wszystkich innych miejscowościach regionu koniecznie skontaktuj się z nami.

Więcej o filmowaniu imprez przeczytasz w zakładce reportaże filmowe. Dowiedz się też wiecej o filmowaniu w Poznaniu.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o innych rodzajach realizowanych przez nas projektów - filmy reklamowe, promocyjne, filmy ślubne (kamerzysta na wesele), filmy i zdjęcia z drona to znajdziesz je na innych zakładkach strony.

Powrót do pozostałych aktualności