O NAS

Amigo Film Foto – profesjonalne filmy w przyjaznej cenie :-)

Amigo Film Foto to:

  • profesjonalne filmy w rozdzielczości 4K lub Full HD
  • reportaże filmowe z imprez, koncertów, zlotów i innych wydarzeń
  • filmowanie ślubów, chrzcin, komunii, studniówek i innych prywatnych uroczystości
  • produkcja teledysków
  • zdjęcia i filmy z drona „z lotu ptaka” w wysokiej rozdzielczości 4K
  • filmy promocyjne, spoty reklamowe, filmy szkoleniowe
  • inspekcje fotograficzne i filmowe miejsc trudnodostępnych z użyciem drona
  • filmy o tematyce społecznej i charytatywnej w ramach programu odpowiedzialności społecznej

Działamy na obszarze miast takich jak: Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Piła, Koszalin, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Września, Gniezno, Międzychód, Barlinek, Pyrzyce, Słupca, Goleniów, Gryfino, Police oraz wszystkich miejscowości w regionie. Na życzenie Klienta z chęcią zrealizujemy film również w dowolnym innym miejscu.

Wszystkie filmy, czy to reklamowe, promocyjne, reportaże filmowe, filmy z drona z lotu ptaka, czy też filmy z wesela lub innych prywatnych uroczystości, tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem! Wsłuchujemy się w głos naszych Klientów, uwzględniając ich indywidualne sugestie i oczekiwania. Nie boimy się wyzwań, niestandardowego podejścia do tematu i wyjścia poza utarte schematy. Pracujemy na nowoczesnym, profesjonalnym sprzęcie umożliwiającym tworzenie filmów w najwyższej rozdzielczości 4K. Posiadamy zarówno kamery naziemne, podwodne, jak i drona. Zawsze jadąc do pracy zabieramy więcej sprzętu niż jest potrzebne, by bez względu na ewentualne możliwe przeszkody móc właściwie zrealizować zlecenie. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, przy prostszych projektach zwykle nie przekraczające kilku dni. W razie konieczności, np. wykonując reportaż filmowy z wydarzenia publicznego, odbiór materiału jest często możliwy jeszcze tego samego lub następnego dnia.

Realizujemy zlecenia zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla Klientów indywidualnych. Bez względu na to, czy potrzebujesz film korporacyjny, reklamowy, czy też film z wesela lub z innego prywatnego wydarzenia, zawsze profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podejdziemy do Twojego zlecenia. Wśród wielu zadowolonych Klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, są korporacje, firmy lokalne, agencje reklamowe, instytucje państwowe, instytucje samorządowe, organizacje pozarządowe oraz osoby prywatne.

Jeśli interesuje Cię film korporacyjny, reklamowy, promocyjny, film ze ślubu, chrzcin, komunii, film z drona „z lotu ptaka” w rozdzielczości 4K lub Full HD, to skontaktuj się z Amigo Film Foto. Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie filmowych projektów w miastach takich jak Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Piła, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Września, Gniezno, Międzychód, Słupca, Barlinek, Pyrzyce, Goleniów, Gryfino, Police oraz w innych miejscowościach regionu i w każdym innym miejscu, w którym dzieje się coś wartego uwiecznienia.

W ramach programu odpowiedzialności społecznej podejmujemy się również realizacji filmów charytatywnych oraz o tematyce społecznej. Filmy te są wykonywane bezpłatnie w ramach możliwości i czasu dostępnego w danym okresie. Nie boimy się trudnych tematów i chętnie pomagamy osobom potrzebującym. Jeśli jesteś zainteresowany filmem tego typu, zachęcamy do kontaktu.

Filmowanie w Szczecinie - dowiedz się więcej

Filmowanie w zachodniopomorskim - dowiedz się więcej