Plenerowe sesje zdjęciowe – indywidualne i rodzinne

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się sesje zdjęciowe wykonywane poza studiem. Można je zrealizować zarówno w mieście na ulicach, alejkach parkowych, placach, wśród zabytkowej zabudowy, jak i poza miastem, w lasach, na łąkach, plażach, bezdrożach. Powstałe zdjęcia charakteryzują się zwykle większą naturalnością oraz dynamiką. Tego typu sesje zdjęciowe to doskonała propozycja dla osób indywidualnych, dzieci, rodzin, par, grup znajomych oczekujących naturalnych, żywych fotografii. Oczekiwana kolorystyka, styl, forma zdjęć może być ustalona z uczestnikiem przed rozpoczęciem sesji, może być też pozostawiona ocenie fotografa. W razie potrzeby jest możliwość przygotowania do wyboru dwóch, trzech wersji kolorystycznych, zależnie od preferencji Klienta (różna temperatura barw, kontrast, jasność, przejrzystość itp.).

Sesje zdjęciowe w plenerze – Szczecin, Poznań, Gorzów, zachodniopomorskie, Wielkopolska, lubuskie

Plenerowe sesje fotograficzne możliwe są do wykonania w Szczecinie, Poznaniu, Gorzowie, Koszalinie i w każdym innym miejscu województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Na życzenie i po uzgodnieniu realizacja możliwa również w każdym innym miejscu w Polsce i za granicą. Chcesz otrzymać więcej niż zdjęcia? Nie ma sprawy, w ofercie Amigo Film Foto są też usługi łączone – fotografie + film. O tym jak i czym filmujemy dowiesz się na kolejnych zakładkach naszej strony.

Fotografia rodzinna – sesja plenerowa mamy i syna

Uczestnikami poniższej sesji była Ola i jej syn Antonio. Zdjęcia wykonane zostały na polu pełnym maków i chabrów, w lesie oraz na łące. Celem tej sesji zdjęciowej było uchwycenie niesamowitej więzi łączącej mamę i syna w pięknej scenerii okolic Szczecina. Uwiecznianie na fotografiach tego typu rodzinnych relacji sprawia wielką radość i satysfakcję z wykonywanej pracy!

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Dziecięca sesja zdjęciowa w Puszczy Bukowej

Bohaterką tej sesji jest Zoja pozująca do zdjęć z baletowym stroju. Plenerem jest gęsty bukowy las pełen wiosennych zielonych kolorów oraz zwalone w poprzek strumienia drzewo. Celem poniższych fotografii było zestawienie w formie kontrastu dwóch zupełnie odmiennych światów: dziecka ubranego w ładny reprezentacyjny strój ćwiczącego figury lekcji baletu oraz tajemniczego, starego lasu.

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Sesja zdjęciowa „Kino pod gwiazdami” Drawno

Fotografie zrobione zostały w środku majowej nocy w rejonie Drawna. Aby wykonać te zdjęcia trzeba było zabrać ze sobą rekwizyty, oświetlenie zewnętrzne, dobry sprzęt fotograficzny, a wcześniej odpowiednio przygotować się do pracy poprzez wyszukanie najlepszego pleneru na mapach zanieczyszczeń nieba światłem. Ma to tym większe znaczenie, że majowe noce są już bardzo jasne.

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Deszczowe zdjęcia z parasolką

Poniższe fotografie zostały wykonane w pochmurny, deszczowy i bardzo wietrzny dzień. Mimo to, dzięki dodaniu kontrastującego żywego koloru parasolki, scenerii zielonego wiosennego lasu oraz doświetlenia sceny zewnętrznym światłem zdjęcia charakteryzują się przyjemnymi barwami, niejako w kontrze do panującej wtedy niepogody.

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Fotografia rodzinna - sesja w Puszczy Bukowej koło Szczecina

Poniższe zdjęcia przedstawiają spacer mamy, taty i małej dwuletniej dziewczynki Małgosi. Na miejsce rodzinnej wędrówki wybrana została Puszcza Bukowa – piękny las w pobliżu Szczecina. Jak się okazało Małgosia z początku miała nieco inne plany niż spacer i przysypiała z częstotliwością jakieś 5 razy na minutę. Na szczęście po pewnym czasie kryzys minął i dziewczynka zaczęła czerpać z wędrówki pełnymi garściami. Pewien wkład w ten stan rzeczy miał pomocnik fotografa, czyli pluszowy Hipcio, który szybko zaprzyjaźnił się z Małgosią, a do tego sam załapał się na zdjęcie :-)

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Rodzinna sesja zdjęciowa w Szczecinie

Na poniższych fotografiach uwieczniony został spacer babci z wnukiem. Pani Bożena i Kuba swobodnie wędrowali wokół jeziora Głębokiego w Szczecinie wykorzystując jedne z pierwszych wczesnowiosennych ciepłych promieni słońca. Celem sesji zdjęciowej było pokazanie naturalności, więzi rodzinnych, spokoju, klimatu pierwszych marcowych słonecznych dni, gdy czuje się, że wiosna jest już tuż tuż...

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Sesja fotograficzna z gwiazdami i Drogą Mleczną w zachodniopomorskim

Bardzo nietypowa sesja zdjęciowa, w którym postacie sfotografowane zostały na tle nieba pełnego gwiazd. Priorytetem podczas wykonywania fotografii było wyciągnięcie możliwie jak największej ilości szczegółów z nieba, nawet kosztem pierwszego planu. Zdjęcia wykonane zostały w województwie zachodniopomorskim. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik fotograficznych na zdjęciu można dostrzec Drogę Mleczną, czyli naszą galaktykę. Celem tej sesji było skonfrontowanie w jednym kadrze dwóch skrajnych światów – człowieka i wszechświata, wywołanie refleksji o tym jak wielcy zdajemy się być jako ludzie, a jednocześnie jak mali i nieznaczący jesteśmy w skali galaktyki...

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Dynamiczne sesje zdjęciowe dziecięce w Szczecinie

Poniższe zdjęcia przedstawiają dziewczynkę oraz chłopca nad stawem na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. To co wyróżnia tą sesję to bardzo wysoka dynamika ujęć. Fotografie wykonane zostały w dwa różne dni: w trakcie karmienia gołębi w pochmurny dzień oraz w dzień słoneczny. Celem sesji zdjęciowej było swoiste zatrzymanie, zamrożenie w czasie dynamicznego spotkania człowieka, dorastających dzieci z żyjącą w mieście, ale jednak w dużej mierze dziką naturą.

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Sesja fotograficzna w Puszczy Bukowej koło Szczecina

Bohaterami tego projektu była Kasia i jej pies Flicka. Sesja zdjęciowa wykonana została w scenerii Puszczy Bukowej pełnej wiosennej zieleni, wąwozów, wzgórz. Las ten jest z pewnością bardzo ciekawym miejscem dla większości fotografów, a do tego przylega bezpośrednio do granic Szczecina. Celem sesji fotograficznej było uchwycenie zarówno piękna przyrody, jak i wyjątkowej więzi między człowiekiem a zwierzęciem.

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Plenerowa dziecięca sesja zdjęciowa w Barlinku z użyciem drona

Uczestnikami tego projektu byli bracia Bartek i Kuba. Jest to przykład sesji fotograficznej, w której oprócz podstawowego aparatu pełnoklatkowego wykorzystany został profesjonalny dron, który dał ujęcia o zupełnie innej perspektywie. Plenerem do sesji zdjęciowej było kwitnące na żółto duże pole rzepaku tuż przy granicy Barlinka w zachodniopomorskim. Jak widać na fotografiach Bartek okazał się dzieckiem pełnym pozytywnej energii. Jego starszy brat natomiast nie tylko chętnie pozował do zdjęć, ale i aktywnie pomagał w sesji :-)

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Fotograf i pies – sesja plenerowa w Szczecinie

Fotografie przedstawiają psa Nelę, która uwielbia bawić się w wodzie. Podczas wykonywania tych zdjęć zastosowany został bardzo mały czas naświetlania (otwarcia migawki), dzięki czemu rozchlapywana przez psa woda w pewien sposób zostaje zamrożona w powietrzu w postaci pojedynczych kropel. Celem tego zabiegu było podkreślenie niezwykłej dynamiki sceny.

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.

Sesja zdjęciowa na prowincji w zachodniopomorskim

Przykład sesji zdjęciowej pokazujących bardzo bliski kontakt człowieka z naturą gdzieś na bezdrożach województwa zachodniopomorskiego. Zdjęcia wykonane w spokojny, ciepły, kwietniowy dzień. Celem było pokazanie długiego, spokojnego spaceru w prosty, nienachalny sposób w scenerii podkreślającej spokój, relaks, beztroskę, odcięcie się od pędu życia...

Zdjęcia skompresowane w jakości internetowej.